|
Estrela Amadora |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 6 (17.65%) | 12 (35.29%) | 16 (47.06%) |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 0:0 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | Moreirense FC | 3:2 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 16:30 | FC Arouca | 1:0 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 0:1 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 16:30 | CD Nacional | 2:0 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 20.3.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 4:0 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 15.3.2026 | 19:00 | Rio Ave FC | 2:1 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 16:30 | Estrela Amadora | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Statistika | Estrela Amadora | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.12 | 1.65 | 2.77 |
| Branky v 1. poločase | 0.56 | 0.74 | 1.3 |
| xG | 1.15 | 1.53 | 2.68 |
| Střely | 10.85 | 13.5 | 24.35 |
| Střely na bránu | 3.56 | 4.53 | 8.09 |
| Rohy | 3.32 | 5.76 | 9.08 |
| Žluté karty | 2.44 | 2.32 | 4.76 |
| Červené karty | 0.15 | 0.18 | 0.33 |
| Fauly | 14.38 | 15.09 | 29.47 |
| Držení míče | 46.85% | 53.15% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (17.65%) |
7 (20.59%) |
10 (29.41%) |
11 (32.35%) |
8 (23.53%) |
10 (29.41%) |
14 (41.18%) |
3 (8.82%) |
10 (29.41%) |
12 (35.29%) |
| Soupeř více | 16 (47.06%) |
14 (41.18%) |
24 (70.59%) |
20 (58.82%) |
22 (64.71%) |
22 (64.71%) |
12 (35.29%) |
3 (8.82%) |
18 (52.94%) |
21 (61.76%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Estrela Amadora | 15x (44.12%) |
9x (26.47%) |
4x (11.76%) |
4x (11.76%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (23.53%) |
7x (20.59%) |
12x (35.29%) |
4x (11.76%) |
2x (5.88%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (14.71%) |
4x (11.76%) |
7x (20.59%) |
5x (14.71%) |
8x (23.53%) |
3x (8.82%) |
2x (5.88%) |
| Estrela Amadora dá gól | 19x (55.88%) |
| Soupeř dá gól | 26x (76.47%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (47.06%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (20.59%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (23.53%) |
| 2 | 5 (14.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.76%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 3 (8.82%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.88%) |
| Remíza - remíza | 8 (23.53%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.82%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 4 (11.76%) |
| Prohra - prohra | 10 (29.41%) |
| Počet zápasů | 9 (26.47%) |
| z toho výher | 4 (44.44%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 3 (33.33%) |
| Počet zápasů | 20 (58.82%) |
| z toho výher | 2 (10%) |
| z toho remíz | 5 (25%) |
| z toho proher | 13 (65%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:4 | 3 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Estrela Amadora | 12x (35.29%) |
22x (64.71%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.76%) |
30x (88.24%) |
6x (17.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
32x (94.12%) |
10x (29.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.82%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (29.41%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |