US Sassuolo Calcio - znak

US Sassuolo Calcio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
38 15 (39.47%) 7 (18.42%) 16 (42.11%)

Poslední zápasy

Serie A 29.8.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 23.8.2026 20:45 Atalanta BC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 24.5.2026 15:00 Parma FC 1:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 17.5.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 2:3 U.S. Lecce
Serie A 8.5.2026 20:45 Torino FC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 3.5.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:0 AC Milan
Serie A 26.4.2026 12:30 ACF Fiorentina 0:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika US Sassuolo Calcio Soupeři Celkem
Branky 1.24 1.26 2.5
Branky v 1. poločase 0.53 0.61 1.14
xG 1.27 1.62 2.89
Střely 11.39 14.39 25.78
Střely na bránu 3.95 4.95 8.9
Rohy 3.84 4.89 8.73
Žluté karty 2.13 1.87 4
Červené karty 0.08 0.08 0.16
Fauly 11.61 12.61 24.22
Držení míče 45.92% 54.08% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 15
(39.47%)
9
(23.68%)
12
(31.58%)
12
(31.58%)
13
(34.21%)
9
(23.68%)
16
(42.11%)
2
(5.26%)
15
(39.47%)
10
(26.32%)
Soupeř více 16
(42.11%)
14
(36.84%)
26
(68.42%)
25
(65.79%)
20
(52.63%)
23
(60.53%)
10
(26.32%)
2
(5.26%)
16
(42.11%)
27
(71.05%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
US Sassuolo Calcio 11x
(28.95%)
12x
(31.58%)
10x
(26.32%)
5x
(13.16%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(21.05%)
17x
(44.74%)
10x
(26.32%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.26%)
8x
(21.05%)
6x
(15.79%)
15x
(39.47%)
5x
(13.16%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
US Sassuolo Calcio dá gól 27x (71.05%)
Soupeř dá gól 30x (78.95%)
Oba týmy dají gól 21x (55.26%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (7.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (23.68%)
2 4 (10.53%)
3 2 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 12 (31.58%)
2 2 (5.26%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (23.68%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (10.53%)
Remíza - remíza 6 (15.79%)
Remíza - prohra 5 (13.16%)
Prohra - výhra 2 (5.26%)
Prohra - remíza 1 (2.63%)
Prohra - prohra 11 (28.95%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (39.47%)
z toho výher 12 (80%)
z toho remíz 2 (13.33%)
z toho proher 1 (6.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (55.26%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 3 (14.29%)
z toho proher 15 (71.43%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 6
3:0 2
3:1 3

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 2
0:3 1
0:5 1
1:2 6
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
US Sassuolo Calcio 11x
(28.95%)
27x
(71.05%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(10.53%)
34x
(89.47%)
9x
(23.68%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
38x
(100%)
37x
(97.37%)
19x
(50%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (21.05%)
2 1 (2.63%)
3 0 (0%)