Sparta Rotterdam - znak

Sparta Rotterdam

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 11 (31.43%) 8 (22.86%) 16 (45.71%)

Poslední zápasy

Eredivisie 29.8.2026 16:30 AS Excelsior 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 22.8.2026 18:45 Sparta Rotterdam 3:3 FC Utrecht
Eredivisie 14.8.2026 20:00 SC Telstar 1:3 Sparta Rotterdam
Eredivisie 9.8.2026 12:15 Sparta Rotterdam 0:1 Feyenoord
Eredivisie 17.5.2026 14:30 Sparta Rotterdam 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Twente 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 3.5.2026 16:45 Sparta Rotterdam 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 11.4.2026 18:45 Sparta Rotterdam 0:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 5.4.2026 16:45 NAC Breda 0:0 Sparta Rotterdam

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sparta Rotterdam Soupeři Celkem
Branky 1.2 1.71 2.91
Branky v 1. poločase 0.46 0.51 0.97
xG 1.51 1.7 3.21
Střely 13.46 15.29 28.75
Střely na bránu 4.51 5.31 9.82
Rohy 4.86 6.4 11.26
Žluté karty 1.74 1.86 3.6
Červené karty 0.03 0.06 0.09
Fauly 10.46 11.14 21.6
Držení míče 48.94% 51.06% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(31.43%)
10
(28.57%)
16
(45.71%)
15
(42.86%)
14
(40%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
1
(2.86%)
16
(45.71%)
15
(42.86%)
Soupeř více 16
(45.71%)
11
(31.43%)
19
(54.29%)
18
(51.43%)
19
(54.29%)
23
(65.71%)
15
(42.86%)
2
(5.71%)
19
(54.29%)
18
(51.43%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sparta Rotterdam 9x
(25.71%)
15x
(42.86%)
7x
(20%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(28.57%)
7x
(20%)
6x
(17.14%)
8x
(22.86%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.86%)
8x
(22.86%)
8x
(22.86%)
5x
(14.29%)
7x
(20%)
2x
(5.71%)
4x
(11.43%)
Sparta Rotterdam dá gól 26x (74.29%)
Soupeř dá gól 25x (71.43%)
Oba týmy dají gól 17x (48.57%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (17.14%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (17.14%)
2 5 (14.29%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (20%)
2 3 (8.57%)
3 3 (8.57%)
4+ 3 (8.57%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (22.86%)
Výhra - remíza 2 (5.71%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (8.57%)
Remíza - remíza 5 (14.29%)
Remíza - prohra 6 (17.14%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.86%)
Prohra - prohra 10 (28.57%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 11 (68.75%)
z toho remíz 4 (25%)
z toho proher 1 (6.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (51.43%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (16.67%)
z toho proher 15 (83.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
3:1 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 2
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 1
0:3 2
0:4 2
1:2 3
1:3 2
1:4 1
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sparta Rotterdam 6x
(17.14%)
29x
(82.86%)
7x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(5.71%)
33x
(94.29%)
9x
(25.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
34x
(97.14%)
23x
(65.71%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.43%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)