|
Gil Vicente FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 13 (38.24%) | 13 (38.24%) | 8 (23.53%) |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 27.4.2026 | 21:15 | Gil Vicente FC | 2:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 0:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 13.4.2026 | 21:15 | CD Tondela | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 16:30 | Gil Vicente FC | 3:0 | AVS Futebol SAD |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 19:00 | Gil Vicente FC | 2:2 | Alverca |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 16:30 | Estrela Amadora | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 2.3.2026 | 21:15 | Gil Vicente FC | 1:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 22.2.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 3:1 | Gil Vicente FC |
| Statistika | Gil Vicente FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.41 | 1 | 2.41 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.47 | 1.21 |
| xG | 1.55 | 1.15 | 2.7 |
| Střely | 14.12 | 10.26 | 24.38 |
| Střely na bránu | 4.65 | 3.5 | 8.15 |
| Rohy | 5.65 | 3.91 | 9.56 |
| Žluté karty | 2.24 | 2.35 | 4.59 |
| Červené karty | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauly | 13.47 | 14.47 | 27.94 |
| Držení míče | 50.26% | 49.74% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 13 (38.24%) |
13 (38.24%) |
23 (67.65%) |
25 (73.53%) |
19 (55.88%) |
24 (70.59%) |
13 (38.24%) |
4 (11.76%) |
15 (44.12%) |
19 (55.88%) |
| Soupeř více | 8 (23.53%) |
8 (23.53%) |
11 (32.35%) |
8 (23.53%) |
9 (26.47%) |
8 (23.53%) |
14 (41.18%) |
4 (11.76%) |
16 (47.06%) |
14 (41.18%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gil Vicente FC | 8x (23.53%) |
10x (29.41%) |
13x (38.24%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (35.29%) |
12x (35.29%) |
8x (23.53%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (8.82%) |
5x (14.71%) |
10x (29.41%) |
8x (23.53%) |
7x (20.59%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Gil Vicente FC dá gól | 26x (76.47%) |
| Soupeř dá gól | 22x (64.71%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (14.71%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (17.65%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 2 (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.71%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 9 (26.47%) |
| Výhra - remíza | 4 (11.76%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (8.82%) |
| Remíza - remíza | 7 (20.59%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.82%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.94%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.88%) |
| Prohra - prohra | 5 (14.71%) |
| Počet zápasů | 19 (55.88%) |
| z toho výher | 12 (63.16%) |
| z toho remíz | 5 (26.32%) |
| z toho proher | 2 (10.53%) |
| Počet zápasů | 12 (35.29%) |
| z toho výher | 1 (8.33%) |
| z toho remíz | 5 (41.67%) |
| z toho proher | 6 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 5 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gil Vicente FC | 3x (8.82%) |
31x (91.18%) |
4x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (32.35%) |
23x (67.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
31x (91.18%) |
9x (26.47%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |