Genoa CFC - znak

Genoa CFC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
39 11 (28.21%) 11 (28.21%) 17 (43.59%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 15:00 ACF Fiorentina 0:0 Genoa CFC
Serie A 2.5.2026 20:45 Atalanta BC 0:0 Genoa CFC
Serie A 26.4.2026 15:00 Genoa CFC 0:2 Calcio Como
Serie A 19.4.2026 18:00 AC Pisa 1909 1:2 Genoa CFC
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 6.4.2026 18:00 Juventus FC 2:0 Genoa CFC
Serie A 20.3.2026 20:45 Genoa CFC 0:2 Udinese Calcio
Serie A 15.3.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:2 Genoa CFC
Serie A 8.3.2026 18:00 Genoa CFC 2:1 AS Roma
Serie A 28.2.2026 20:45 FC Internazionale Milano 2:0 Genoa CFC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Genoa CFC Soupeři Celkem
Branky 1.15 1.44 2.59
Branky v 1. poločase 0.51 0.59 1.1
xG 1.24 1.48 2.72
Střely 11.38 13.49 24.87
Střely na bránu 3.87 4.41 8.28
Rohy 3.64 5.15 8.79
Žluté karty 1.56 2.31 3.87
Červené karty 0.1 0.15 0.25
Fauly 12.59 14.77 27.36
Držení míče 47.51% 52.49% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(28.21%)
10
(25.64%)
17
(43.59%)
16
(41.03%)
16
(41.03%)
11
(28.21%)
7
(17.95%)
3
(7.69%)
12
(30.77%)
14
(35.9%)
Soupeř více 17
(43.59%)
11
(28.21%)
22
(56.41%)
22
(56.41%)
21
(53.85%)
26
(66.67%)
26
(66.67%)
5
(12.82%)
24
(61.54%)
24
(61.54%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Genoa CFC 15x
(38.46%)
8x
(20.51%)
11x
(28.21%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(23.08%)
12x
(30.77%)
11x
(28.21%)
6x
(15.38%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 6x
(15.38%)
2x
(5.13%)
9x
(23.08%)
13x
(33.33%)
4x
(10.26%)
4x
(10.26%)
1x
(2.56%)
Genoa CFC dá gól 24x (61.54%)
Soupeř dá gól 30x (76.92%)
Oba týmy dají gól 21x (53.85%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (15.38%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (17.95%)
2 2 (5.13%)
3 2 (5.13%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (23.08%)
2 6 (15.38%)
3 1 (2.56%)
4+ 1 (2.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (15.38%)
Výhra - remíza 1 (2.56%)
Výhra - prohra 3 (7.69%)
Remíza - výhra 4 (10.26%)
Remíza - remíza 9 (23.08%)
Remíza - prohra 5 (12.82%)
Prohra - výhra 1 (2.56%)
Prohra - remíza 1 (2.56%)
Prohra - prohra 9 (23.08%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (43.59%)
z toho výher 8 (47.06%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 5 (29.41%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (41.03%)
z toho výher 3 (18.75%)
z toho remíz 1 (6.25%)
z toho proher 12 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 6
3:0 2
3:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 6
1:1 3
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 5
0:3 1
0:4 1
1:2 4
1:3 1
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Genoa CFC 13x
(33.33%)
26x
(66.67%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(20.51%)
31x
(79.49%)
6x
(15.38%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
39x
(100%)
36x
(92.31%)
8x
(20.51%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.56%)
2 1 (2.56%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (17.95%)
2 1 (2.56%)
3 0 (0%)