SS Lazio - znak

SS Lazio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 16 (37.21%) 15 (34.88%) 12 (27.91%)

Poslední zápasy

Serie A 30.8.2026 20:45 SS Lazio 1:0 Genoa CFC
Serie A 24.8.2026 18:30 Bologna FC 0:1 SS Lazio
Serie A 23.5.2026 20:45 SS Lazio 2:1 AC Pisa 1909
Serie A 17.5.2026 12:00 AS Roma 2:0 SS Lazio
Coppa Italia 13.5.2026 21:00 SS Lazio 0:2 FC Internazionale Milano
Serie A 9.5.2026 18:00 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
Serie A 4.5.2026 18:30 US Cremonese 1:2 SS Lazio
Serie A 27.4.2026 20:45 SS Lazio 3:3 Udinese Calcio
Coppa Italia 22.4.2026 21:00 Atalanta BC 1:2pk SS Lazio
Serie A 18.4.2026 18:00 SSC Napoli 0:2 SS Lazio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SS Lazio Soupeři Celkem
Branky 1.02 1.02 2.04
Branky v 1. poločase 0.33 0.51 0.84
xG 1.21 1.41 2.62
Střely 10.53 13.21 23.74
Střely na bránu 3.86 4 7.86
Rohy 3.72 4.23 7.95
Žluté karty 1.98 2.53 4.51
Červené karty 0.19 0.07 0.26
Fauly 10.74 14.28 25.02
Držení míče 49.09% 50.91% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 16
(37.21%)
9
(20.93%)
17
(39.53%)
13
(30.23%)
14
(32.56%)
19
(44.19%)
12
(27.91%)
5
(11.63%)
10
(23.26%)
18
(41.86%)
Soupeř více 12
(27.91%)
14
(32.56%)
25
(58.14%)
28
(65.12%)
19
(44.19%)
22
(51.16%)
21
(48.84%)
2
(4.65%)
31
(72.09%)
23
(53.49%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SS Lazio 17x
(39.53%)
12x
(27.91%)
10x
(23.26%)
4x
(9.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 17x
(39.53%)
12x
(27.91%)
10x
(23.26%)
4x
(9.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(11.63%)
11x
(25.58%)
15x
(34.88%)
6x
(13.95%)
3x
(6.98%)
1x
(2.33%)
2x
(4.65%)
SS Lazio dá gól 26x (60.47%)
Soupeř dá gól 26x (60.47%)
Oba týmy dají gól 14x (32.56%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (13.95%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (25.58%)
2 4 (9.3%)
3 1 (2.33%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (9.3%)
2 6 (13.95%)
3 2 (4.65%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (16.28%)
Výhra - remíza 2 (4.65%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 8 (18.6%)
Remíza - remíza 10 (23.26%)
Remíza - prohra 2 (4.65%)
Prohra - výhra 1 (2.33%)
Prohra - remíza 3 (6.98%)
Prohra - prohra 10 (23.26%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 20 (46.51%)
z toho výher 14 (70%)
z toho remíz 6 (30%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (41.86%)
z toho výher 2 (11.11%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 12 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 7
2:0 4
2:1 3
3:0 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 5
2:2 3
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 6
0:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SS Lazio 13x
(30.23%)
30x
(69.77%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(20.93%)
34x
(79.07%)
2x
(4.65%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
40x
(93.02%)
8x
(18.6%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (9.3%)
2 1 (2.33%)
3 0 (0%)