|
Atalanta BC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 54 | 23 (42.59%) | 16 (29.63%) | 15 (27.78%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 20:45 | AC Milan | 2:3 | Atalanta BC |
| Serie A | 2.5.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 27.4.2026 | 18:30 | Cagliari Calcio | 3:2 | Atalanta BC |
| Coppa Italia | 22.4.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:1 | SS Lazio |
| Serie A | 18.4.2026 | 20:45 | AS Roma | 1:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 11.4.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:1 | Juventus FC |
| Serie A | 6.4.2026 | 15:00 | U.S. Lecce | 0:3 | Atalanta BC |
| Serie A | 22.3.2026 | 15:00 | Atalanta BC | 1:0 | Hellas Verona FC |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 4:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 14.3.2026 | 15:00 | FC Internazionale Milano | 1:1 | Atalanta BC |
| Statistika | Atalanta BC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.5 | 1.2 | 2.7 |
| Branky v 1. poločase | 0.57 | 0.52 | 1.09 |
| xG | 1.62 | 1.36 | 2.98 |
| Střely | 14.74 | 12.17 | 26.91 |
| Střely na bránu | 4.7 | 4.3 | 9 |
| Rohy | 5.22 | 4.15 | 9.37 |
| Žluté karty | 1.44 | 1.31 | 2.75 |
| Červené karty | 0.04 | 0.09 | 0.13 |
| Fauly | 11.37 | 10.2 | 21.57 |
| Držení míče | 53.57% | 46.43% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 23 (42.59%) |
19 (35.19%) |
36 (66.67%) |
32 (59.26%) |
29 (53.7%) |
30 (55.56%) |
21 (38.89%) |
2 (3.7%) |
31 (57.41%) |
34 (62.96%) |
| Soupeř více | 15 (27.78%) |
16 (29.63%) |
18 (33.33%) |
18 (33.33%) |
17 (31.48%) |
21 (38.89%) |
18 (33.33%) |
4 (7.41%) |
19 (35.19%) |
19 (35.19%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 11x (20.37%) |
19x (35.19%) |
14x (25.93%) |
6x (11.11%) |
4x (7.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 18x (33.33%) |
21x (38.89%) |
6x (11.11%) |
6x (11.11%) |
2x (3.7%) |
0x (0%) |
1x (1.85%) |
| Celkem v zápase | 4x (7.41%) |
8x (14.81%) |
15x (27.78%) |
11x (20.37%) |
7x (12.96%) |
8x (14.81%) |
1x (1.85%) |
| Atalanta BC dá gól | 43x (79.63%) |
| Soupeř dá gól | 36x (66.67%) |
| Oba týmy dají gól | 29x (53.7%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (12.96%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (20.37%) |
| 2 | 4 (7.41%) |
| 3 | 6 (11.11%) |
| 4+ | 2 (3.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (14.81%) |
| 2 | 3 (5.56%) |
| 3 | 2 (3.7%) |
| 4+ | 2 (3.7%) |
| Výhra - Výhra | 16 (29.63%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.85%) |
| Výhra - prohra | 2 (3.7%) |
| Remíza - výhra | 3 (5.56%) |
| Remíza - remíza | 12 (22.22%) |
| Remíza - prohra | 4 (7.41%) |
| Prohra - výhra | 4 (7.41%) |
| Prohra - remíza | 3 (5.56%) |
| Prohra - prohra | 9 (16.67%) |
| Počet zápasů | 26 (48.15%) |
| z toho výher | 19 (73.08%) |
| z toho remíz | 5 (19.23%) |
| z toho proher | 2 (7.69%) |
| Počet zápasů | 24 (44.44%) |
| z toho výher | 4 (16.67%) |
| z toho remíz | 7 (29.17%) |
| z toho proher | 13 (54.17%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 4 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 10 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:6 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 7x (12.96%) |
47x (87.04%) |
14x (25.93%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (31.48%) |
37x (68.52%) |
8x (14.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
54x (100%) |
53x (98.15%) |
22x (40.74%) |
4x (7.41%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (25.93%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (11.11%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 0 (0%) |