Atalanta BC - znak

Atalanta BC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
54 23 (42.59%) 16 (29.63%) 15 (27.78%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 20:45 AC Milan 2:3 Atalanta BC
Serie A 2.5.2026 20:45 Atalanta BC 0:0 Genoa CFC
Serie A 27.4.2026 18:30 Cagliari Calcio 3:2 Atalanta BC
Coppa Italia 22.4.2026 21:00 Atalanta BC 1:1 SS Lazio
Serie A 18.4.2026 20:45 AS Roma 1:1 Atalanta BC
Serie A 11.4.2026 20:45 Atalanta BC 0:1 Juventus FC
Serie A 6.4.2026 15:00 U.S. Lecce 0:3 Atalanta BC
Serie A 22.3.2026 15:00 Atalanta BC 1:0 Hellas Verona FC
Liga mistrů 18.3.2026 21:00 FC Bayern München 4:1 Atalanta BC
Serie A 14.3.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Atalanta BC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Atalanta BC Soupeři Celkem
Branky 1.5 1.2 2.7
Branky v 1. poločase 0.57 0.52 1.09
xG 1.62 1.36 2.98
Střely 14.74 12.17 26.91
Střely na bránu 4.7 4.3 9
Rohy 5.22 4.15 9.37
Žluté karty 1.44 1.31 2.75
Červené karty 0.04 0.09 0.13
Fauly 11.37 10.2 21.57
Držení míče 53.57% 46.43% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 23
(42.59%)
19
(35.19%)
36
(66.67%)
32
(59.26%)
29
(53.7%)
30
(55.56%)
21
(38.89%)
2
(3.7%)
31
(57.41%)
34
(62.96%)
Soupeř více 15
(27.78%)
16
(29.63%)
18
(33.33%)
18
(33.33%)
17
(31.48%)
21
(38.89%)
18
(33.33%)
4
(7.41%)
19
(35.19%)
19
(35.19%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Atalanta BC 11x
(20.37%)
19x
(35.19%)
14x
(25.93%)
6x
(11.11%)
4x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 18x
(33.33%)
21x
(38.89%)
6x
(11.11%)
6x
(11.11%)
2x
(3.7%)
0x
(0%)
1x
(1.85%)
Celkem v zápase 4x
(7.41%)
8x
(14.81%)
15x
(27.78%)
11x
(20.37%)
7x
(12.96%)
8x
(14.81%)
1x
(1.85%)
Atalanta BC dá gól 43x (79.63%)
Soupeř dá gól 36x (66.67%)
Oba týmy dají gól 29x (53.7%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (12.96%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (20.37%)
2 4 (7.41%)
3 6 (11.11%)
4+ 2 (3.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (14.81%)
2 3 (5.56%)
3 2 (3.7%)
4+ 2 (3.7%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 16 (29.63%)
Výhra - remíza 1 (1.85%)
Výhra - prohra 2 (3.7%)
Remíza - výhra 3 (5.56%)
Remíza - remíza 12 (22.22%)
Remíza - prohra 4 (7.41%)
Prohra - výhra 4 (7.41%)
Prohra - remíza 3 (5.56%)
Prohra - prohra 9 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 26 (48.15%)
z toho výher 19 (73.08%)
z toho remíz 5 (19.23%)
z toho proher 2 (7.69%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 24 (44.44%)
z toho výher 4 (16.67%)
z toho remíz 7 (29.17%)
z toho proher 13 (54.17%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 4
2:1 5
3:0 4
3:2 2
4:0 2
4:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 10
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 1
0:3 1
0:4 1
1:2 1
1:3 2
1:4 1
1:6 1
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Atalanta BC 7x
(12.96%)
47x
(87.04%)
14x
(25.93%)
1x
(1.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 17x
(31.48%)
37x
(68.52%)
8x
(14.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
54x
(100%)
53x
(98.15%)
22x
(40.74%)
4x
(7.41%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (25.93%)
2 1 (1.85%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (11.11%)
2 1 (1.85%)
3 0 (0%)