AS Roma - znak

AS Roma

Počet zápasů Výher Remíz Proher
49 28 (57.14%) 6 (12.24%) 15 (30.61%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 18:00 Parma FC 2:3 AS Roma
Serie A 4.5.2026 20:45 AS Roma 4:0 ACF Fiorentina
Serie A 25.4.2026 18:00 Bologna FC 0:2 AS Roma
Serie A 18.4.2026 20:45 AS Roma 1:1 Atalanta BC
Serie A 10.4.2026 20:45 AS Roma 3:0 AC Pisa 1909
Serie A 5.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 5:2 AS Roma
Serie A 22.3.2026 18:00 AS Roma 1:0 U.S. Lecce
Evropská liga 19.3.2026 21:00 AS Roma 3:4 Bologna FC
Serie A 15.3.2026 18:00 Calcio Como 2:1 AS Roma
Evropská liga 12.3.2026 18:45 Bologna FC 1:1 AS Roma

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Roma Soupeři Celkem
Branky 1.61 0.94 2.55
Branky v 1. poločase 0.73 0.35 1.08
xG 1.57 1.17 2.74
Střely 13.49 10.35 23.84
Střely na bránu 4.73 3.69 8.42
Rohy 5 3.55 8.55
Žluté karty 1.88 2.1 3.98
Červené karty 0.06 0.08 0.14
Fauly 13.78 13.8 27.58
Držení míče 55.49% 44.51% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 28
(57.14%)
21
(42.86%)
36
(73.47%)
35
(71.43%)
30
(61.22%)
28
(57.14%)
15
(30.61%)
3
(6.12%)
20
(40.82%)
37
(75.51%)
Soupeř více 15
(30.61%)
10
(20.41%)
13
(26.53%)
13
(26.53%)
14
(28.57%)
16
(32.65%)
20
(40.82%)
3
(6.12%)
26
(53.06%)
9
(18.37%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Roma 8x
(16.33%)
14x
(28.57%)
17x
(34.69%)
9x
(18.37%)
1x
(2.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 20x
(40.82%)
19x
(38.78%)
6x
(12.24%)
2x
(4.08%)
1x
(2.04%)
1x
(2.04%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
14x
(28.57%)
14x
(28.57%)
11x
(22.45%)
5x
(10.2%)
2x
(4.08%)
3x
(6.12%)
AS Roma dá gól 41x (83.67%)
Soupeř dá gól 29x (59.18%)
Oba týmy dají gól 21x (42.86%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (12.24%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (22.45%)
2 13 (26.53%)
3 3 (6.12%)
4+ 1 (2.04%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 14 (28.57%)
2 0 (0%)
3 1 (2.04%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 19 (38.78%)
Výhra - remíza 1 (2.04%)
Výhra - prohra 1 (2.04%)
Remíza - výhra 9 (18.37%)
Remíza - remíza 5 (10.2%)
Remíza - prohra 4 (8.16%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 10 (20.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 31 (63.27%)
z toho výher 27 (87.1%)
z toho remíz 2 (6.45%)
z toho proher 2 (6.45%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (36.73%)
z toho výher 1 (5.56%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 13 (72.22%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 10
2:1 4
3:0 3
3:1 3
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 4
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 8
1:2 4
2:3 1
2:5 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Roma 6x
(12.24%)
43x
(87.76%)
11x
(22.45%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(32.65%)
33x
(67.35%)
2x
(4.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
49x
(100%)
49x
(100%)
14x
(28.57%)
2x
(4.08%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (16.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.08%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)