AS Roma - znak

AS Roma

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 21 (58.33%) 4 (11.11%) 11 (30.56%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 18:00 Parma FC 2:3 AS Roma
Serie A 4.5.2026 20:45 AS Roma 4:0 ACF Fiorentina
Serie A 25.4.2026 18:00 Bologna FC 0:2 AS Roma
Serie A 18.4.2026 20:45 AS Roma 1:1 Atalanta BC
Serie A 10.4.2026 20:45 AS Roma 3:0 AC Pisa 1909
Serie A 5.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 5:2 AS Roma
Serie A 22.3.2026 18:00 AS Roma 1:0 U.S. Lecce
Serie A 15.3.2026 18:00 Calcio Como 2:1 AS Roma
Serie A 8.3.2026 18:00 Genoa CFC 2:1 AS Roma
Serie A 1.3.2026 20:45 AS Roma 3:3 Juventus FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Roma Soupeři Celkem
Branky 1.53 0.86 2.39
Branky v 1. poločase 0.72 0.28 1
xG 1.53 1.15 2.68
Střely 12.97 9.89 22.86
Střely na bránu 4.56 3.69 8.25
Rohy 5.06 3.42 8.48
Žluté karty 1.81 2.06 3.87
Červené karty 0.06 0.08 0.14
Fauly 13.47 13.44 26.91
Držení míče 56.22% 43.78% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 21
(58.33%)
16
(44.44%)
25
(69.44%)
25
(69.44%)
21
(58.33%)
22
(61.11%)
11
(30.56%)
2
(5.56%)
15
(41.67%)
29
(80.56%)
Soupeř více 11
(30.56%)
6
(16.67%)
11
(30.56%)
11
(30.56%)
11
(30.56%)
11
(30.56%)
14
(38.89%)
2
(5.56%)
19
(52.78%)
6
(16.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Roma 7x
(19.44%)
11x
(30.56%)
11x
(30.56%)
6x
(16.67%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(44.44%)
13x
(36.11%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
13x
(36.11%)
9x
(25%)
7x
(19.44%)
4x
(11.11%)
1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
AS Roma dá gól 29x (80.56%)
Soupeř dá gól 20x (55.56%)
Oba týmy dají gól 13x (36.11%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (25%)
2 9 (25%)
3 2 (5.56%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 0 (0%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (38.89%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 7 (19.44%)
Remíza - remíza 3 (8.33%)
Remíza - prohra 4 (11.11%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 6 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 23 (63.89%)
z toho výher 20 (86.96%)
z toho remíz 2 (8.7%)
z toho proher 1 (4.35%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (36.11%)
z toho výher 1 (7.69%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 10 (76.92%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 7
2:1 2
3:0 2
3:1 2
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 7
1:2 3
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Roma 5x
(13.89%)
31x
(86.11%)
7x
(19.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(36.11%)
23x
(63.89%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
36x
(100%)
9x
(25%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 0:1 5:2
2 SSC Napoli 35 21 7 7 52:33 70 0:1 2:2
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 3:3 2:1
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 - -
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 1:1 1:0
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 1:0 2:1
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 1:1 1:0
8 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 - 0:1
9 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 2:0 1:0
10 Bologna FC 35 14 7 14 42:41 49 1:0 0:2
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 2:0 0:1
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 0:1 0:2
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 2:1 2:3
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 3:1 2:1
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 4:0 1:2
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 2:0 1:0
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 1:0 0:2
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 3:0 1:3
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 2:0 -
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 3:0 0:1