KS Górnik Zabrze - znak

KS Górnik Zabrze

Počet zápasů Výher Remíz Proher
38 18 (47.37%) 9 (23.68%) 11 (28.95%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 13.5.2026 18:00 Arka Gdynia 0:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 9.5.2026 20:15 KS Górnik Zabrze 0:2 Zagłębie Lubin
Puchar Polski 2.5.2026 16:00 KS Górnik Zabrze 2:0 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 24.4.2026 20:30 SSA Jagiellonia Białystok 1:2 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 18.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 1:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 11.4.2026 20:15 Legia Warszawa 1:1 KS Górnik Zabrze
Puchar Polski 8.4.2026 18:00 WKS Zawisza Bydgoszcz 0:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 4.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 3:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 22.3.2026 17:30 RTS Widzew Łódź 0:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 15.3.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 3:1 Raków Częstochowa

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KS Górnik Zabrze Soupeři Celkem
Branky 1.34 1.05 2.39
Branky v 1. poločase 0.58 0.42 1
xG 1.69 1.32 3.01
Střely 14.55 11.32 25.87
Střely na bránu 4.5 3.21 7.71
Rohy 5.47 4.26 9.73
Žluté karty 1.58 2 3.58
Červené karty 0.08 0.05 0.13
Fauly 10.47 12.08 22.55
Držení míče 51.5% 48.5% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(47.37%)
12
(31.58%)
29
(76.32%)
25
(65.79%)
22
(57.89%)
21
(55.26%)
10
(26.32%)
2
(5.26%)
12
(31.58%)
22
(57.89%)
Soupeř více 11
(28.95%)
7
(18.42%)
9
(23.68%)
12
(31.58%)
10
(26.32%)
13
(34.21%)
21
(55.26%)
1
(2.63%)
22
(57.89%)
15
(39.47%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KS Górnik Zabrze 11x
(28.95%)
13x
(34.21%)
6x
(15.79%)
7x
(18.42%)
0x
(0%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(31.58%)
18x
(47.37%)
5x
(13.16%)
1x
(2.63%)
1x
(2.63%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(7.89%)
9x
(23.68%)
10x
(26.32%)
8x
(21.05%)
5x
(13.16%)
1x
(2.63%)
2x
(5.26%)
KS Górnik Zabrze dá gól 27x (71.05%)
Soupeř dá gól 26x (68.42%)
Oba týmy dají gól 18x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (5.26%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (26.32%)
2 4 (10.53%)
3 3 (7.89%)
4+ 1 (2.63%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (13.16%)
2 4 (10.53%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (31.58%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (15.79%)
Remíza - remíza 8 (21.05%)
Remíza - prohra 5 (13.16%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.63%)
Prohra - prohra 6 (15.79%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (44.74%)
z toho výher 16 (94.12%)
z toho remíz 1 (5.88%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (47.37%)
z toho výher 2 (11.11%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 11 (61.11%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 1
2:1 4
3:0 3
3:1 3
3:2 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 6

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 3
0:4 1
1:2 1
1:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KS Górnik Zabrze 3x
(7.89%)
35x
(92.11%)
12x
(31.58%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(23.68%)
29x
(76.32%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
38x
(100%)
36x
(94.74%)
21x
(55.26%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (13.16%)
2 1 (2.63%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)