ACF Fiorentina - znak

ACF Fiorentina

Počet zápasů Výher Remíz Proher
53 19 (35.85%) 14 (26.42%) 20 (37.74%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 15:00 ACF Fiorentina 0:0 Genoa CFC
Serie A 4.5.2026 20:45 AS Roma 4:0 ACF Fiorentina
Serie A 26.4.2026 12:30 ACF Fiorentina 0:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 20.4.2026 20:45 U.S. Lecce 1:1 ACF Fiorentina
Konferenční liga 16.4.2026 21:00 ACF Fiorentina 2:1 Crystal Palace FC
Serie A 13.4.2026 20:45 ACF Fiorentina 1:0 SS Lazio
Konferenční liga 9.4.2026 21:00 Crystal Palace FC 3:0 ACF Fiorentina
Serie A 4.4.2026 18:00 Hellas Verona FC 0:1 ACF Fiorentina
Serie A 22.3.2026 20:45 ACF Fiorentina 1:1 FC Internazionale Milano
Konferenční liga 19.3.2026 18:45 Raków Częstochowa 1:2 ACF Fiorentina

Průměrné statistiky na zápas

Statistika ACF Fiorentina Soupeři Celkem
Branky 1.32 1.38 2.7
Branky v 1. poločase 0.45 0.57 1.02
xG 1.42 1.42 2.84
Střely 13.66 12.96 26.62
Střely na bránu 4.11 4.38 8.49
Rohy 4.68 4.09 8.77
Žluté karty 2.3 2.19 4.49
Červené karty 0.06 0.15 0.21
Fauly 12.28 15.23 27.51
Držení míče 51.26% 48.74% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(35.85%)
14
(26.42%)
28
(52.83%)
28
(52.83%)
23
(43.4%)
29
(54.72%)
21
(39.62%)
2
(3.77%)
12
(22.64%)
31
(58.49%)
Soupeř více 20
(37.74%)
19
(35.85%)
25
(47.17%)
23
(43.4%)
23
(43.4%)
21
(39.62%)
16
(30.19%)
6
(11.32%)
36
(67.92%)
19
(35.85%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
ACF Fiorentina 14x
(26.42%)
19x
(35.85%)
12x
(22.64%)
6x
(11.32%)
1x
(1.89%)
1x
(1.89%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(24.53%)
17x
(32.08%)
15x
(28.3%)
6x
(11.32%)
2x
(3.77%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(9.43%)
8x
(15.09%)
7x
(13.21%)
19x
(35.85%)
8x
(15.09%)
4x
(7.55%)
2x
(3.77%)
ACF Fiorentina dá gól 39x (73.58%)
Soupeř dá gól 40x (75.47%)
Oba týmy dají gól 31x (58.49%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (15.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 13 (24.53%)
2 1 (1.89%)
3 4 (7.55%)
4+ 1 (1.89%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (20.75%)
2 5 (9.43%)
3 3 (5.66%)
4+ 1 (1.89%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (20.75%)
Výhra - remíza 1 (1.89%)
Výhra - prohra 2 (3.77%)
Remíza - výhra 6 (11.32%)
Remíza - remíza 9 (16.98%)
Remíza - prohra 5 (9.43%)
Prohra - výhra 2 (3.77%)
Prohra - remíza 4 (7.55%)
Prohra - prohra 13 (24.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 24 (45.28%)
z toho výher 14 (58.33%)
z toho remíz 3 (12.5%)
z toho proher 7 (29.17%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 24 (45.28%)
z toho výher 5 (20.83%)
z toho remíz 6 (25%)
z toho proher 13 (54.17%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 6
3:0 3
3:2 3
4:1 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 5
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 1
0:3 3
0:4 1
1:2 7
1:3 3
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
ACF Fiorentina 14x
(26.42%)
39x
(73.58%)
9x
(16.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(20.75%)
42x
(79.25%)
6x
(11.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
53x
(100%)
53x
(100%)
19x
(35.85%)
2x
(3.77%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (13.21%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (11.32%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)