FC Internazionale Milano - znak

FC Internazionale Milano

Počet zápasů Výher Remíz Proher
55 38 (69.09%) 8 (14.55%) 9 (16.36%)

Poslední zápasy

Serie A 5.9.2026 18:00 FC Internazionale Milano 3:2 SSC Napoli
Serie A 30.8.2026 20:45 Cagliari Calcio 0:1 FC Internazionale Milano
Serie A 22.8.2026 18:30 FC Internazionale Milano 4:1 A.C. Monza
Serie A 23.5.2026 18:00 Bologna FC 3:3 FC Internazionale Milano
Serie A 17.5.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Hellas Verona FC
Coppa Italia 13.5.2026 21:00 SS Lazio 0:2 FC Internazionale Milano
Serie A 9.5.2026 18:00 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
Serie A 3.5.2026 20:45 FC Internazionale Milano 2:0 Parma FC
Serie A 26.4.2026 18:00 Torino FC 2:2 FC Internazionale Milano
Coppa Italia 21.4.2026 21:00 FC Internazionale Milano 3:2 Calcio Como

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Internazionale Milano Soupeři Celkem
Branky 2.2 0.96 3.16
Branky v 1. poločase 0.93 0.38 1.31
xG 1.91 1.05 2.96
Střely 17.18 9.27 26.45
Střely na bránu 5.85 3.13 8.98
Rohy 5.96 3.22 9.18
Žluté karty 1.6 1.44 3.04
Červené karty 0 0.07 0.07
Fauly 11.56 11.27 22.83
Držení míče 59.25% 40.75% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 38
(69.09%)
28
(50.91%)
46
(83.64%)
45
(81.82%)
40
(72.73%)
41
(74.55%)
21
(38.18%)
0
(0%)
28
(50.91%)
48
(87.27%)
Soupeř více 9
(16.36%)
8
(14.55%)
9
(16.36%)
7
(12.73%)
8
(14.55%)
8
(14.55%)
20
(36.36%)
4
(7.27%)
27
(49.09%)
5
(9.09%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Internazionale Milano 4x
(7.27%)
14x
(25.45%)
18x
(32.73%)
10x
(18.18%)
5x
(9.09%)
3x
(5.45%)
1x
(1.82%)
Soupeři 24x
(43.64%)
16x
(29.09%)
9x
(16.36%)
5x
(9.09%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(1.82%)
8x
(14.55%)
15x
(27.27%)
11x
(20%)
8x
(14.55%)
6x
(10.91%)
6x
(10.91%)
FC Internazionale Milano dá gól 51x (92.73%)
Soupeř dá gól 31x (56.36%)
Oba týmy dají gól 28x (50.91%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 10x (18.18%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 14 (25.45%)
2 12 (21.82%)
3 7 (12.73%)
4+ 5 (9.09%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (10.91%)
2 3 (5.45%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 25 (45.45%)
Výhra - remíza 3 (5.45%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 11 (20%)
Remíza - remíza 4 (7.27%)
Remíza - prohra 4 (7.27%)
Prohra - výhra 2 (3.64%)
Prohra - remíza 1 (1.82%)
Prohra - prohra 5 (9.09%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 41 (74.55%)
z toho výher 34 (82.93%)
z toho remíz 7 (17.07%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (23.64%)
z toho výher 4 (30.77%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 9 (69.23%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 11
2:1 5
3:0 4
3:1 1
3:2 3
4:0 2
4:1 2
4:3 1
5:0 1
5:1 1
5:2 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
1:2 2
1:3 3
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Internazionale Milano 3x
(5.45%)
52x
(94.55%)
23x
(41.82%)
2x
(3.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 30x
(54.55%)
25x
(45.45%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
55x
(100%)
54x
(98.18%)
24x
(43.64%)
4x
(7.27%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 23 (41.82%)
2 5 (9.09%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (1.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)