MKS Cracovia Kraków - znak

MKS Cracovia Kraków

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 11 (32.35%) 13 (38.24%) 10 (29.41%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 11.5.2026 19:00 MKS Cracovia Kraków 0:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 3.5.2026 14:45 Zagłębie Lubin 0:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 25.4.2026 20:15 MKS Cracovia Kraków 1:1 MKS Pogoń Szczecin
Ekstraklasa 19.4.2026 14:45 Raków Częstochowa 4:1 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 12.4.2026 12:15 MKS Cracovia Kraków 2:2 Arka Gdynia
Ekstraklasa 4.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 3:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 21.3.2026 14:45 MKS Cracovia Kraków 1:0 GKS Katowice
Ekstraklasa 14.3.2026 20:15 MKS Cracovia Kraków 1:2 Wisła Płock SA
Ekstraklasa 8.3.2026 20:15 Legia Warszawa 1:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 27.2.2026 18:00 MKS Cracovia Kraków 2:3 Piast Gliwice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika MKS Cracovia Kraków Soupeři Celkem
Branky 1.18 1.18 2.36
Branky v 1. poločase 0.5 0.38 0.88
xG 1.5 1.39 2.89
Střely 12.82 11.09 23.91
Střely na bránu 4 3.94 7.94
Rohy 4.85 4.91 9.76
Žluté karty 2.26 1.85 4.11
Červené karty 0.12 0.09 0.21
Fauly 13 12.47 25.47
Držení míče 51.15% 48.85% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(32.35%)
9
(26.47%)
17
(50%)
19
(55.88%)
14
(41.18%)
16
(47.06%)
19
(55.88%)
4
(11.76%)
15
(44.12%)
17
(50%)
Soupeř více 10
(29.41%)
6
(17.65%)
16
(47.06%)
14
(41.18%)
17
(50%)
18
(52.94%)
10
(29.41%)
3
(8.82%)
15
(44.12%)
17
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
MKS Cracovia Kraków 10x
(29.41%)
12x
(35.29%)
9x
(26.47%)
2x
(5.88%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(41.18%)
8x
(23.53%)
7x
(20.59%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 7x
(20.59%)
5x
(14.71%)
5x
(14.71%)
9x
(26.47%)
4x
(11.76%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
MKS Cracovia Kraków dá gól 24x (70.59%)
Soupeř dá gól 20x (58.82%)
Oba týmy dají gól 17x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (14.71%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 3 (8.82%)
3 2 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 0 (0%)
3 4 (11.76%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (17.65%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 3 (8.82%)
Remíza - výhra 5 (14.71%)
Remíza - remíza 11 (32.35%)
Remíza - prohra 3 (8.82%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.88%)
Prohra - prohra 4 (11.76%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (44.12%)
z toho výher 11 (73.33%)
z toho remíz 1 (6.67%)
z toho proher 3 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (35.29%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 5 (41.67%)
z toho proher 7 (58.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 2
3:0 1
3:1 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 7
1:1 3
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:3 2
1:2 4
1:4 1
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
MKS Cracovia Kraków 4x
(11.76%)
30x
(88.24%)
4x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(11.76%)
30x
(88.24%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
33x
(97.06%)
13x
(38.24%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 1 (2.94%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)