Go Ahead Eagles - znak

Go Ahead Eagles

Počet zápasů Výher Remíz Proher
46 11 (23.91%) 16 (34.78%) 19 (41.3%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Go Ahead Eagles 1:4 PSV Eindhoven
Eredivisie 3.5.2026 16:45 Sparta Rotterdam 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 23.4.2026 18:45 Go Ahead Eagles 0:0 AZ Alkmaar
Eredivisie 11.4.2026 20:00 FC Groningen 0:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 5.4.2026 13:45 Go Ahead Eagles 5:0 PEC Zwolle
Eredivisie 22.3.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 15.3.2026 16:45 Go Ahead Eagles 6:0 NAC Breda
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:4 FC Twente
Eredivisie 1.3.2026 20:00 AS Excelsior 0:1 Go Ahead Eagles
Eredivisie 22.2.2026 14:30 Go Ahead Eagles 4:0 Heracles Almelo

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Go Ahead Eagles Soupeři Celkem
Branky 1.46 1.65 3.11
Branky v 1. poločase 0.61 0.78 1.39
xG 1.42 1.93 3.35
Střely 11.96 18.22 30.18
Střely na bránu 4.85 5.85 10.7
Rohy 5.2 5.87 11.07
Žluté karty 1.46 1.39 2.85
Červené karty 0.11 0.04 0.15
Fauly 9.26 9.67 18.93
Držení míče 49.7% 50.3% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(23.91%)
9
(19.57%)
14
(30.43%)
11
(23.91%)
15
(32.61%)
20
(43.48%)
19
(41.3%)
5
(10.87%)
17
(36.96%)
22
(47.83%)
Soupeř více 19
(41.3%)
17
(36.96%)
32
(69.57%)
34
(73.91%)
25
(54.35%)
24
(52.17%)
15
(32.61%)
2
(4.35%)
22
(47.83%)
22
(47.83%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Go Ahead Eagles 11x
(23.91%)
14x
(30.43%)
16x
(34.78%)
2x
(4.35%)
1x
(2.17%)
1x
(2.17%)
1x
(2.17%)
Soupeři 11x
(23.91%)
10x
(21.74%)
16x
(34.78%)
3x
(6.52%)
5x
(10.87%)
1x
(2.17%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(6.52%)
5x
(10.87%)
9x
(19.57%)
9x
(19.57%)
13x
(28.26%)
3x
(6.52%)
4x
(8.7%)
Go Ahead Eagles dá gól 35x (76.09%)
Soupeř dá gól 35x (76.09%)
Oba týmy dají gól 27x (58.7%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (26.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (10.87%)
2 2 (4.35%)
3 1 (2.17%)
4+ 3 (6.52%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (15.22%)
2 8 (17.39%)
3 3 (6.52%)
4+ 1 (2.17%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (10.87%)
Výhra - remíza 2 (4.35%)
Výhra - prohra 2 (4.35%)
Remíza - výhra 6 (13.04%)
Remíza - remíza 9 (19.57%)
Remíza - prohra 5 (10.87%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 5 (10.87%)
Prohra - prohra 12 (26.09%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (39.13%)
z toho výher 9 (50%)
z toho remíz 6 (33.33%)
z toho proher 3 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 25 (54.35%)
z toho výher 2 (8%)
z toho remíz 7 (28%)
z toho proher 16 (64%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 3
3:0 1
4:0 1
5:0 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 4
2:2 9

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 1
0:4 1
1:2 4
1:3 2
1:4 2
2:4 2
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Go Ahead Eagles 14x
(30.43%)
32x
(69.57%)
9x
(19.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(6.52%)
43x
(93.48%)
23x
(50%)
2x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
46x
(100%)
44x
(95.65%)
36x
(78.26%)
6x
(13.04%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (8.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 15 (32.61%)
2 2 (4.35%)
3 1 (2.17%)