FC Bayern München - znak

FC Bayern München

Počet zápasů Výher Remíz Proher
30 25 (83.33%) 3 (10%) 2 (6.67%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 18:30 VfL Wolfsburg 0:1 FC Bayern München
Liga mistrů 28.4.2026 21:00 Paris Saint-Germain 5:4 FC Bayern München
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 3:4 FC Bayern München
DFB-Pokal 22.4.2026 20:45 Bayer 04 Leverkusen 0:2 FC Bayern München
Bundesliga 11.4.2026 18:30 FC St. Pauli 0:5 FC Bayern München
Liga mistrů 7.4.2026 21:00 Real Madrid CF 1:2 FC Bayern München
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:3 FC Bayern München
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:1 FC Bayern München
Liga mistrů 10.3.2026 21:00 Atalanta BC 1:6 FC Bayern München
Bundesliga 28.2.2026 18:30 Borussia Dortmund 2:3 FC Bayern München

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Bayern München Soupeři Celkem
Branky 3.13 1.2 4.33
Branky v 1. poločase 1.2 0.53 1.73
xG 2.09 1.33 3.42
Střely 16.5 12.03 28.53
Střely na bránu 8.23 4.13 12.36
Rohy 5.03 3.83 8.86
Žluté karty 1.93 1.67 3.6
Červené karty 0.1 0.1 0.2
Fauly 9.87 10.47 20.34
Držení míče 63.53% 36.47% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 25
(83.33%)
17
(56.67%)
24
(80%)
18
(60%)
22
(73.33%)
19
(63.33%)
13
(43.33%)
2
(6.67%)
10
(33.33%)
29
(96.67%)
Soupeř více 2
(6.67%)
5
(16.67%)
6
(20%)
9
(30%)
7
(23.33%)
9
(30%)
9
(30%)
3
(10%)
16
(53.33%)
1
(3.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Bayern München 0x
(0%)
3x
(10%)
7x
(23.33%)
9x
(30%)
6x
(20%)
4x
(13.33%)
1x
(3.33%)
Soupeři 9x
(30%)
11x
(36.67%)
7x
(23.33%)
2x
(6.67%)
0x
(0%)
1x
(3.33%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(3.33%)
2x
(6.67%)
7x
(23.33%)
6x
(20%)
9x
(30%)
5x
(16.67%)
FC Bayern München dá gól 30x (100%)
Soupeř dá gól 21x (70%)
Oba týmy dají gól 21x (70%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (30%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (36.67%)
2 2 (6.67%)
3 5 (16.67%)
4+ 7 (23.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (3.33%)
2 1 (3.33%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 17 (56.67%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (16.67%)
Remíza - remíza 2 (6.67%)
Remíza - prohra 1 (3.33%)
Prohra - výhra 3 (10%)
Prohra - remíza 1 (3.33%)
Prohra - prohra 1 (3.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 20 (66.67%)
z toho výher 19 (95%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (33.33%)
z toho výher 6 (60%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 1 (10%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 1
2:1 4
3:0 3
3:1 1
3:2 5
4:0 2
4:1 2
4:3 1
5:0 2
5:1 2
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
1:3 1
4:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Bayern München 1x
(3.33%)
29x
(96.67%)
16x
(53.33%)
3x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(26.67%)
22x
(73.33%)
6x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
30x
(100%)
30x
(100%)
24x
(80%)
3x
(10%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (36.67%)
2 4 (13.33%)
3 1 (3.33%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)