Vitória SC - znak

Vitória SC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 5 (27.78%) 2 (11.11%) 11 (61.11%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 4.5.2026 21:15 Sporting CP 5:1 Vitória SC
Primeira Liga 18.4.2026 21:30 Gil Vicente FC 0:1 Vitória SC
Primeira Liga 11.4.2026 16:30 AVS Futebol SAD 1:1 Vitória SC
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 SL Benfica 3:0 Vitória SC
Primeira Liga 8.3.2026 21:30 CD Santa Clara 2:0 Vitória SC
Primeira Liga 21.2.2026 21:30 SC Braga 3:2 Vitória SC
Primeira Liga 7.2.2026 21:30 FC Arouca 3:2 Vitória SC
Primeira Liga 24.1.2026 21:30 GD Estoril Praia 4:2 Vitória SC
Taça da Liga 6.1.2026 21:00 Sporting CP 1:2 Vitória SC
Primeira Liga 28.12.2025 16:30 Casa Pia AC 0:0 Vitória SC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Vitória SC Soupeři Celkem
Branky 0.89 1.83 2.72
Branky v 1. poločase 0.5 0.89 1.39
xG 1.32 1.41 2.73
Střely 12.17 12.61 24.78
Střely na bránu 3.56 5.22 8.78
Rohy 4.17 4.06 8.23
Žluté karty 2.33 2.56 4.89
Červené karty 0 0.11 0.11
Fauly 14.39 15.56 29.95
Držení míče 50.78% 49.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(27.78%)
4
(22.22%)
9
(50%)
9
(50%)
4
(22.22%)
8
(44.44%)
9
(50%)
0
(0%)
8
(44.44%)
8
(44.44%)
Soupeř více 11
(61.11%)
7
(38.89%)
9
(50%)
9
(50%)
10
(55.56%)
9
(50%)
8
(44.44%)
2
(11.11%)
8
(44.44%)
7
(38.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Vitória SC 8x
(44.44%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(27.78%)
2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
7x
(38.89%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
Vitória SC dá gól 10x (55.56%)
Soupeř dá gól 13x (72.22%)
Oba týmy dají gól 6x (33.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 6 (33.33%)
3 2 (11.11%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.11%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (11.11%)
Remíza - výhra 3 (16.67%)
Remíza - remíza 2 (11.11%)
Remíza - prohra 2 (11.11%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (38.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 4 (57.14%)
z toho remíz 1 (14.29%)
z toho proher 2 (28.57%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (55.56%)
z toho výher 1 (10%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 9 (90%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 5
0:3 2
1:5 1
2:3 2
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Vitória SC 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(22.22%)
14x
(77.78%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)