SL Benfica - znak

SL Benfica

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 14 (53.85%) 6 (23.08%) 6 (23.08%)

Poslední zápasy

Evropská liga 27.8.2026 20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:3 SL Benfica
Primeira Liga 17.8.2026 21:15 Casa Pia AC 0:7 SL Benfica
Evropská liga 13.8.2026 20:45 Heart of Midlothian FC 1:1 SL Benfica
Evropská liga 23.7.2026 20:00 FC St. Gallen 1879 2:1 SL Benfica
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica
Primeira Liga 2.5.2026 19:00 FC Famalicão 2:2 SL Benfica
Primeira Liga 19.4.2026 19:15 Sporting CP 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 6.4.2026 21:45 Casa Pia AC 1:1 SL Benfica
Primeira Liga 14.3.2026 21:30 FC Arouca 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 2.3.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:2 SL Benfica

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SL Benfica Soupeři Celkem
Branky 1.81 0.92 2.73
Branky v 1. poločase 0.81 0.31 1.12
xG 1.74 1.16 2.9
Střely 15.54 10.42 25.96
Střely na bránu 5.08 3.5 8.58
Rohy 6.88 3.69 10.57
Žluté karty 1.69 2.62 4.31
Červené karty 0.08 0.23 0.31
Fauly 10.15 14.81 24.96
Držení míče 55.65% 44.35% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(53.85%)
12
(46.15%)
18
(69.23%)
18
(69.23%)
15
(57.69%)
17
(65.38%)
5
(19.23%)
1
(3.85%)
4
(15.38%)
17
(65.38%)
Soupeř více 6
(23.08%)
5
(19.23%)
7
(26.92%)
7
(26.92%)
9
(34.62%)
7
(26.92%)
15
(57.69%)
5
(19.23%)
22
(84.62%)
9
(34.62%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 6x
(23.08%)
4x
(15.38%)
10x
(38.46%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
1x
(3.85%)
Soupeři 9x
(34.62%)
11x
(42.31%)
5x
(19.23%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.69%)
2x
(7.69%)
6x
(23.08%)
10x
(38.46%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
1x
(3.85%)
SL Benfica dá gól 20x (76.92%)
Soupeř dá gól 17x (65.38%)
Oba týmy dají gól 13x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (7.69%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 5 (19.23%)
3 2 (7.69%)
4+ 2 (7.69%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (15.38%)
2 1 (3.85%)
3 1 (3.85%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (42.31%)
Výhra - remíza 1 (3.85%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (7.69%)
Remíza - remíza 4 (15.38%)
Remíza - prohra 3 (11.54%)
Prohra - výhra 1 (3.85%)
Prohra - remíza 1 (3.85%)
Prohra - prohra 3 (11.54%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (61.54%)
z toho výher 12 (75%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 1 (6.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (30.77%)
z toho výher 2 (25%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 5 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 3
2:1 5
3:0 2
3:1 2
4:0 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 1
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 3x
(11.54%)
23x
(88.46%)
9x
(34.62%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(46.15%)
14x
(53.85%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
10x
(38.46%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (30.77%)
2 3 (11.54%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)