Calcio Como - znak

Calcio Como

Počet zápasů Výher Remíz Proher
24 13 (54.17%) 7 (29.17%) 4 (16.67%)

Poslední zápasy

Serie A 4.9.2026 20:45 Genoa CFC 1:4 Calcio Como
Serie A 30.8.2026 18:30 SSC Napoli 1:2 Calcio Como
Serie A 22.8.2026 18:30 Udinese Calcio 1:1 Calcio Como
Serie A 24.5.2026 20:45 US Cremonese 1:4 Calcio Como
Serie A 10.5.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:1 Calcio Como
Serie A 26.4.2026 15:00 Genoa CFC 0:2 Calcio Como
Coppa Italia 21.4.2026 21:00 FC Internazionale Milano 3:2 Calcio Como
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 6.4.2026 12:30 Udinese Calcio 0:0 Calcio Como
Serie A 7.3.2026 15:00 Cagliari Calcio 1:2 Calcio Como

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Calcio Como Soupeři Celkem
Branky 1.79 0.88 2.67
Branky v 1. poločase 0.79 0.42 1.21
xG 1.5 1.23 2.73
Střely 13.38 10.96 24.34
Střely na bránu 4.71 3.63 8.34
Rohy 4.54 4.08 8.62
Žluté karty 2.04 1.92 3.96
Červené karty 0 0.13 0.13
Fauly 12.63 11.71 24.34
Držení míče 57.88% 42.12% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(54.17%)
11
(45.83%)
15
(62.5%)
14
(58.33%)
13
(54.17%)
11
(45.83%)
11
(45.83%)
0
(0%)
14
(58.33%)
18
(75%)
Soupeř více 4
(16.67%)
4
(16.67%)
9
(37.5%)
6
(25%)
8
(33.33%)
10
(41.67%)
9
(37.5%)
1
(4.17%)
10
(41.67%)
5
(20.83%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Calcio Como 5x
(20.83%)
6x
(25%)
6x
(25%)
4x
(16.67%)
2x
(8.33%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(37.5%)
12x
(50%)
1x
(4.17%)
1x
(4.17%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(12.5%)
2x
(8.33%)
6x
(25%)
7x
(29.17%)
2x
(8.33%)
3x
(12.5%)
1x
(4.17%)
Calcio Como dá gól 19x (79.17%)
Soupeř dá gól 15x (62.5%)
Oba týmy dají gól 13x (54.17%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.17%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (16.67%)
2 3 (12.5%)
3 5 (20.83%)
4+ 1 (4.17%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.17%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (33.33%)
Výhra - remíza 2 (8.33%)
Výhra - prohra 1 (4.17%)
Remíza - výhra 4 (16.67%)
Remíza - remíza 4 (16.67%)
Remíza - prohra 1 (4.17%)
Prohra - výhra 1 (4.17%)
Prohra - remíza 1 (4.17%)
Prohra - prohra 2 (8.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (54.17%)
z toho výher 10 (76.92%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 1 (7.69%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (33.33%)
z toho výher 3 (37.5%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 3 (37.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 3
3:0 3
3:1 1
4:1 2
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:4 1
1:2 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Calcio Como 3x
(12.5%)
21x
(87.5%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(25%)
18x
(75%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
24x
(100%)
20x
(83.33%)
5x
(20.83%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)