|
Chelsea FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 32 | 15 (46.88%) | 6 (18.75%) | 11 (34.38%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 21.4.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 18:30 | Everton FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Liga mistrů | 11.3.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:2 | Chelsea FC |
| FA Cup | 7.3.2026 | 18:45 | Wrexham FC | 2:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Aston Villa FC | 1:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 2:1 | Chelsea FC |
| FA Cup | 13.2.2026 | 20:45 | Hull City AFC | 0:4 | Chelsea FC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 1:3 | Chelsea FC |
| EFL Cup | 3.2.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Chelsea FC |
| Statistika | Chelsea FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.97 | 1.56 | 3.53 |
| Branky v 1. poločase | 0.75 | 0.78 | 1.53 |
| xG | 1.49 | 1.37 | 2.86 |
| Střely | 12.94 | 11.75 | 24.69 |
| Střely na bránu | 4.97 | 4.31 | 9.28 |
| Rohy | 4.84 | 4.31 | 9.15 |
| Žluté karty | 2.38 | 1.88 | 4.26 |
| Červené karty | 0.19 | 0.09 | 0.28 |
| Fauly | 10.91 | 11.38 | 22.29 |
| Držení míče | 57.25% | 42.75% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (46.88%) |
10 (31.25%) |
16 (50%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
5 (15.63%) |
15 (46.88%) |
26 (81.25%) |
| Soupeř více | 11 (34.38%) |
13 (40.63%) |
16 (50%) |
15 (46.88%) |
11 (34.38%) |
16 (50%) |
9 (28.13%) |
2 (6.25%) |
15 (46.88%) |
6 (18.75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chelsea FC | 5x (15.63%) |
10x (31.25%) |
6x (18.75%) |
5x (15.63%) |
4x (12.5%) |
2x (6.25%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (18.75%) |
10x (31.25%) |
10x (31.25%) |
5x (15.63%) |
0x (0%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.13%) |
3x (9.38%) |
4x (12.5%) |
8x (25%) |
9x (28.13%) |
2x (6.25%) |
5x (15.63%) |
| Chelsea FC dá gól | 27x (84.38%) |
| Soupeř dá gól | 26x (81.25%) |
| Oba týmy dají gól | 22x (68.75%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (21.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 5 (15.63%) |
| 3 | 2 (6.25%) |
| 4+ | 3 (9.38%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 3 (9.38%) |
| 3 | 3 (9.38%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 9 (28.13%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.13%) |
| Remíza - výhra | 4 (12.5%) |
| Remíza - remíza | 2 (6.25%) |
| Remíza - prohra | 3 (9.38%) |
| Prohra - výhra | 2 (6.25%) |
| Prohra - remíza | 4 (12.5%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.88%) |
| Počet zápasů | 13 (40.63%) |
| z toho výher | 11 (84.62%) |
| z toho remíz | 1 (7.69%) |
| z toho proher | 1 (7.69%) |
| Počet zápasů | 18 (56.25%) |
| z toho výher | 4 (22.22%) |
| z toho remíz | 4 (22.22%) |
| z toho proher | 10 (55.56%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chelsea FC | 5x (15.63%) |
27x (84.38%) |
4x (12.5%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (15.63%) |
27x (84.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
32x (100%) |
31x (96.88%) |
9x (28.13%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.25%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.13%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |