RKS Radomiak Radom - znak

RKS Radomiak Radom

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 2 (11.76%) 8 (47.06%) 7 (41.18%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 11.5.2026 19:00 MKS Cracovia Kraków 0:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 26.4.2026 12:15 Wisła Płock SA 0:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 11.4.2026 17:30 Zagłębie Lubin 1:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 20.3.2026 18:00 Piast Gliwice 3:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 1.3.2026 12:15 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 22.2.2026 14:45 SSA Jagiellonia Białystok 1:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 8.2.2026 14:45 Raków Częstochowa 0:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 6.12.2025 14:45 MKS Pogoń Szczecin 2:2 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 23.11.2025 14:45 KKS Lech Poznań 4:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 3.11.2025 18:00 KS Lechia Gdańsk 1:2 RKS Radomiak Radom

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RKS Radomiak Radom Soupeři Celkem
Branky 1.12 1.82 2.94
Branky v 1. poločase 0.35 0.82 1.17
xG 1.42 1.7 3.12
Střely 12.29 14.65 26.94
Střely na bránu 3.71 4.65 8.36
Rohy 4.65 5.29 9.94
Žluté karty 2.82 2.29 5.11
Červené karty 0.12 0 0.12
Fauly 13.18 12.82 26
Držení míče 51.06% 48.94% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 2
(11.76%)
2
(11.76%)
7
(41.18%)
4
(23.53%)
6
(35.29%)
5
(29.41%)
9
(52.94%)
2
(11.76%)
8
(47.06%)
10
(58.82%)
Soupeř více 7
(41.18%)
8
(47.06%)
10
(58.82%)
12
(70.59%)
8
(47.06%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)
0
(0%)
7
(41.18%)
6
(35.29%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RKS Radomiak Radom 4x
(23.53%)
7x
(41.18%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
RKS Radomiak Radom dá gól 13x (76.47%)
Soupeř dá gól 14x (82.35%)
Oba týmy dají gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (29.41%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 3 (17.65%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (5.88%)
Výhra - remíza 1 (5.88%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.88%)
Remíza - remíza 5 (29.41%)
Remíza - prohra 1 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (11.76%)
Prohra - prohra 6 (35.29%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (35.29%)
z toho výher 2 (33.33%)
z toho remíz 3 (50%)
z toho proher 1 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (52.94%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (33.33%)
z toho proher 6 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:3 1
1:3 1
1:4 2
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RKS Radomiak Radom 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
17x
(100%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
8x
(47.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)