Estrela Amadora - znak

Estrela Amadora

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 2 (11.76%) 6 (35.29%) 9 (52.94%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 16.5.2026 19:00 SC Braga 2:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 Moreirense FC 3:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 19.4.2026 16:30 FC Arouca 1:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 4.4.2026 16:30 CD Nacional 2:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 15.3.2026 19:00 Rio Ave FC 2:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 28.2.2026 16:30 AVS Futebol SAD 0:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 14.2.2026 19:00 Vitória SC 2:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 31.1.2026 21:30 Alverca 1:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 25.1.2026 19:00 SL Benfica 4:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 27.12.2025 19:00 FC Famalicão 2:3 Estrela Amadora

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Estrela Amadora Soupeři Celkem
Branky 1 1.88 2.88
Branky v 1. poločase 0.47 0.88 1.35
xG 0.97 1.67 2.64
Střely 8.65 14.76 23.41
Střely na bránu 3.24 5.06 8.3
Rohy 3.06 6.06 9.12
Žluté karty 2.53 2.59 5.12
Červené karty 0.06 0.12 0.18
Fauly 14.47 14.65 29.12
Držení míče 43.35% 56.65% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 2
(11.76%)
3
(17.65%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
3
(17.65%)
4
(23.53%)
7
(41.18%)
1
(5.88%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
Soupeř více 9
(52.94%)
7
(41.18%)
13
(76.47%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
8
(47.06%)
2
(11.76%)
8
(47.06%)
12
(70.59%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Estrela Amadora 8x
(47.06%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
Estrela Amadora dá gól 9x (52.94%)
Soupeř dá gól 14x (82.35%)
Oba týmy dají gól 9x (52.94%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (23.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 2 (11.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (5.88%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (11.76%)
Remíza - výhra 1 (5.88%)
Remíza - remíza 5 (29.41%)
Remíza - prohra 1 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 6 (35.29%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 4 (23.53%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (50%)
z toho proher 2 (50%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (58.82%)
z toho výher 2 (20%)
z toho remíz 1 (10%)
z toho proher 7 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
3:2 1
5:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 2
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 2
0:4 3
1:2 2
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Estrela Amadora 8x
(47.06%)
9x
(52.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
15x
(88.24%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (47.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)