Sparta Rotterdam - znak

Sparta Rotterdam

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 6 (35.29%) 2 (11.76%) 9 (52.94%)

Poslední zápasy

Eredivisie 29.8.2026 16:30 AS Excelsior 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 14.8.2026 20:00 SC Telstar 1:3 Sparta Rotterdam
Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Twente 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 5.4.2026 16:45 NAC Breda 0:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 14.3.2026 21:00 AFC Ajax 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 28.2.2026 16:30 SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 22.2.2026 16:45 AZ Alkmaar 3:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 7.2.2026 21:00 Fortuna Sittard 2:2 Sparta Rotterdam
Eredivisie 25.1.2026 16:45 FC Utrecht 0:1 Sparta Rotterdam

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sparta Rotterdam Soupeři Celkem
Branky 1.12 1.88 3
Branky v 1. poločase 0.29 0.59 0.88
xG 1.43 1.69 3.12
Střely 12.53 15.12 27.65
Střely na bránu 4 5.24 9.24
Rohy 4.59 6.35 10.94
Žluté karty 2.12 1.76 3.88
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 11.24 10.76 22
Držení míče 50.82% 49.18% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(35.29%)
4
(23.53%)
7
(41.18%)
7
(41.18%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
8
(47.06%)
1
(5.88%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
Soupeř více 9
(52.94%)
7
(41.18%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)
11
(64.71%)
12
(70.59%)
7
(41.18%)
1
(5.88%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sparta Rotterdam 5x
(29.41%)
8x
(47.06%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
Sparta Rotterdam dá gól 12x (70.59%)
Soupeř dá gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají gól 8x (47.06%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.76%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 2 (11.76%)
3 2 (11.76%)
4+ 2 (11.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (23.53%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (11.76%)
Remíza - remíza 1 (5.88%)
Remíza - prohra 3 (17.65%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 6 (35.29%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (41.18%)
z toho výher 6 (85.71%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (14.29%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (52.94%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 8 (88.89%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
3:1 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:3 1
0:4 2
1:2 2
1:3 2
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sparta Rotterdam 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
9x
(52.94%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)