|
Gil Vicente FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 17 | 4 (23.53%) | 9 (52.94%) | 4 (23.53%) |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 13.4.2026 | 21:15 | CD Tondela | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 16:30 | Estrela Amadora | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 22.2.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 3:1 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 7.2.2026 | 16:30 | Moreirense FC | 1:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 26.1.2026 | 21:15 | FC Porto | 3:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 28.12.2025 | 16:30 | FC Arouca | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 13.12.2025 | 16:30 | Casa Pia AC | 1:1 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 8.12.2025 | 21:30 | Vitória SC | 0:0 | Gil Vicente FC |
| Statistika | Gil Vicente FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.18 | 1.12 | 2.3 |
| Branky v 1. poločase | 0.82 | 0.47 | 1.29 |
| xG | 1.46 | 1.16 | 2.62 |
| Střely | 13.29 | 9.94 | 23.23 |
| Střely na bránu | 4.24 | 3.94 | 8.18 |
| Rohy | 6.06 | 4.53 | 10.59 |
| Žluté karty | 2.29 | 2.35 | 4.64 |
| Červené karty | 0.18 | 0.06 | 0.24 |
| Fauly | 13.41 | 14.18 | 27.59 |
| Držení míče | 50.24% | 49.76% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 4 (23.53%) |
7 (41.18%) |
9 (52.94%) |
12 (70.59%) |
8 (47.06%) |
11 (64.71%) |
8 (47.06%) |
3 (17.65%) |
7 (41.18%) |
9 (52.94%) |
| Soupeř více | 4 (23.53%) |
3 (17.65%) |
8 (47.06%) |
5 (29.41%) |
7 (41.18%) |
4 (23.53%) |
6 (35.29%) |
1 (5.88%) |
8 (47.06%) |
8 (47.06%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gil Vicente FC | 5x (29.41%) |
6x (35.29%) |
5x (29.41%) |
0x (0%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (35.29%) |
5x (29.41%) |
4x (23.53%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (17.65%) |
2x (11.76%) |
4x (23.53%) |
3x (17.65%) |
5x (29.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Gil Vicente FC dá gól | 12x (70.59%) |
| Soupeř dá gól | 11x (64.71%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (52.94%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (17.65%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.76%) |
| 2 | 1 (5.88%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.76%) |
| 2 | 1 (5.88%) |
| 3 | 1 (5.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 4 (23.53%) |
| Výhra - remíza | 3 (17.65%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 5 (29.41%) |
| Remíza - prohra | 2 (11.76%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.88%) |
| Prohra - prohra | 2 (11.76%) |
| Počet zápasů | 9 (52.94%) |
| z toho výher | 4 (44.44%) |
| z toho remíz | 3 (33.33%) |
| z toho proher | 2 (22.22%) |
| Počet zápasů | 5 (29.41%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 3 (60%) |
| z toho proher | 2 (40%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gil Vicente FC | 2x (11.76%) |
15x (88.24%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (29.41%) |
12x (70.59%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
17x (100%) |
14x (82.35%) |
5x (29.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (23.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |