Atalanta BC - znak

Atalanta BC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 9 (34.62%) 8 (30.77%) 9 (34.62%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 20:45 AC Milan 2:3 Atalanta BC
Serie A 27.4.2026 18:30 Cagliari Calcio 3:2 Atalanta BC
Serie A 18.4.2026 20:45 AS Roma 1:1 Atalanta BC
Serie A 6.4.2026 15:00 U.S. Lecce 0:3 Atalanta BC
Liga mistrů 18.3.2026 21:00 FC Bayern München 4:1 Atalanta BC
Serie A 14.3.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Atalanta BC
Coppa Italia 4.3.2026 21:00 SS Lazio 2:2 Atalanta BC
Serie A 1.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Atalanta BC
Liga mistrů 17.2.2026 21:15 Borussia Dortmund 2:0 Atalanta BC
Serie A 14.2.2026 18:00 SS Lazio 0:2 Atalanta BC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Atalanta BC Soupeři Celkem
Branky 1.35 1.35 2.7
Branky v 1. poločase 0.46 0.65 1.11
xG 1.37 1.57 2.94
Střely 11.96 13.73 25.69
Střely na bránu 4.15 5.35 9.5
Rohy 4.08 4.62 8.7
Žluté karty 1.73 1.15 2.88
Červené karty 0.08 0.08 0.16
Fauly 11.88 9.27 21.15
Držení míče 52.15% 47.85% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(34.62%)
6
(23.08%)
12
(46.15%)
10
(38.46%)
9
(34.62%)
10
(38.46%)
13
(50%)
2
(7.69%)
18
(69.23%)
15
(57.69%)
Soupeř více 9
(34.62%)
9
(34.62%)
14
(53.85%)
14
(53.85%)
11
(42.31%)
13
(50%)
4
(15.38%)
2
(7.69%)
7
(26.92%)
10
(38.46%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Atalanta BC 5x
(19.23%)
12x
(46.15%)
4x
(15.38%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(30.77%)
8x
(30.77%)
5x
(19.23%)
3x
(11.54%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.85%)
4x
(15.38%)
9x
(34.62%)
4x
(15.38%)
4x
(15.38%)
4x
(15.38%)
0x
(0%)
Atalanta BC dá gól 21x (80.77%)
Soupeř dá gól 18x (69.23%)
Oba týmy dají gól 14x (53.85%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (15.38%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (15.38%)
2 2 (7.69%)
3 3 (11.54%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (15.38%)
2 3 (11.54%)
3 1 (3.85%)
4+ 1 (3.85%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (19.23%)
Výhra - remíza 1 (3.85%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (11.54%)
Remíza - remíza 6 (23.08%)
Remíza - prohra 2 (7.69%)
Prohra - výhra 1 (3.85%)
Prohra - remíza 1 (3.85%)
Prohra - prohra 7 (26.92%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (46.15%)
z toho výher 8 (66.67%)
z toho remíz 4 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (50%)
z toho výher 1 (7.69%)
z toho remíz 3 (23.08%)
z toho proher 9 (69.23%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
3:0 3
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 6
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:4 1
1:2 1
1:3 2
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Atalanta BC 6x
(23.08%)
20x
(76.92%)
3x
(11.54%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(19.23%)
21x
(80.77%)
6x
(23.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
12x
(46.15%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (15.38%)
2 1 (3.85%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 1 (3.85%)
3 0 (0%)