KS Górnik Zabrze - znak

KS Górnik Zabrze

Počet zápasů Výher Remíz Proher
21 7 (33.33%) 7 (33.33%) 7 (33.33%)

Poslední zápasy

Konferenční liga 27.8.2026 18:45 AS Monaco FC 4:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 8.8.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:3 KS Górnik Zabrze
Evropská liga 5.8.2026 20:15 Ferencvárosi TC 1:0 KS Górnik Zabrze
Liga mistrů 21.7.2026 20:00 Fenerbahçe SK 1:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 16.5.2026 17:30 Wisła Płock SA 0:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 13.5.2026 18:00 Arka Gdynia 0:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 24.4.2026 20:30 SSA Jagiellonia Białystok 1:2 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 11.4.2026 20:15 Legia Warszawa 1:1 KS Górnik Zabrze
Puchar Polski 8.4.2026 18:00 WKS Zawisza Bydgoszcz 0:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 22.3.2026 17:30 RTS Widzew Łódź 0:0 KS Górnik Zabrze

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KS Górnik Zabrze Soupeři Celkem
Branky 0.95 1.29 2.24
Branky v 1. poločase 0.52 0.62 1.14
xG 1.44 1.39 2.83
Střely 12.38 11.67 24.05
Střely na bránu 3.62 3.52 7.14
Rohy 4.81 4.24 9.05
Žluté karty 1.71 1.86 3.57
Červené karty 0.05 0 0.05
Fauly 10.43 12.19 22.62
Držení míče 49.52% 50.48% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(33.33%)
5
(23.81%)
12
(57.14%)
12
(57.14%)
8
(38.1%)
11
(52.38%)
8
(38.1%)
1
(4.76%)
5
(23.81%)
12
(57.14%)
Soupeř více 7
(33.33%)
6
(28.57%)
9
(42.86%)
9
(42.86%)
10
(47.62%)
8
(38.1%)
11
(52.38%)
0
(0%)
14
(66.67%)
9
(42.86%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KS Górnik Zabrze 7x
(33.33%)
10x
(47.62%)
2x
(9.52%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(33.33%)
9x
(42.86%)
1x
(4.76%)
1x
(4.76%)
2x
(9.52%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(14.29%)
6x
(28.57%)
5x
(23.81%)
1x
(4.76%)
4x
(19.05%)
1x
(4.76%)
1x
(4.76%)
KS Górnik Zabrze dá gól 14x (66.67%)
Soupeř dá gól 14x (66.67%)
Oba týmy dají gól 10x (47.62%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.76%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (23.81%)
2 2 (9.52%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (9.52%)
2 2 (9.52%)
3 2 (9.52%)
4+ 1 (4.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (23.81%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (9.52%)
Remíza - remíza 6 (28.57%)
Remíza - prohra 2 (9.52%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (4.76%)
Prohra - prohra 5 (23.81%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (38.1%)
z toho výher 7 (87.5%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (47.62%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 7 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:1 1
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:4 1
1:3 1
1:4 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KS Górnik Zabrze 2x
(9.52%)
19x
(90.48%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(23.81%)
16x
(76.19%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
21x
(100%)
19x
(90.48%)
7x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)