|
ACF Fiorentina |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 26 | 9 (34.62%) | 6 (23.08%) | 11 (42.31%) |
| Serie A | 4.5.2026 | 20:45 | AS Roma | 4:0 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 20.4.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:1 | ACF Fiorentina |
| Konferenční liga | 9.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 3:0 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 4.4.2026 | 18:00 | Hellas Verona FC | 0:1 | ACF Fiorentina |
| Konferenční liga | 19.3.2026 | 18:45 | Raków Częstochowa | 1:2 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 16.3.2026 | 20:45 | US Cremonese | 1:4 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 2.3.2026 | 20:45 | Udinese Calcio | 3:0 | ACF Fiorentina |
| Konferenční liga | 19.2.2026 | 21:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:3 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 14.2.2026 | 15:00 | Calcio Como | 1:2 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 31.1.2026 | 18:00 | SSC Napoli | 2:1 | ACF Fiorentina |
| Statistika | ACF Fiorentina | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.27 | 1.46 | 2.73 |
| Branky v 1. poločase | 0.46 | 0.46 | 0.92 |
| xG | 1.23 | 1.61 | 2.84 |
| Střely | 11.96 | 15 | 26.96 |
| Střely na bránu | 3.58 | 4.65 | 8.23 |
| Rohy | 3.77 | 4.54 | 8.31 |
| Žluté karty | 2.15 | 1.88 | 4.03 |
| Červené karty | 0.12 | 0.15 | 0.27 |
| Fauly | 12 | 14.08 | 26.08 |
| Držení míče | 49.85% | 50.15% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (34.62%) |
7 (26.92%) |
8 (30.77%) |
7 (26.92%) |
8 (30.77%) |
12 (46.15%) |
11 (42.31%) |
2 (7.69%) |
6 (23.08%) |
14 (53.85%) |
| Soupeř více | 11 (42.31%) |
7 (26.92%) |
18 (69.23%) |
17 (65.38%) |
14 (53.85%) |
13 (50%) |
6 (23.08%) |
2 (7.69%) |
18 (69.23%) |
10 (38.46%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 9x (34.62%) |
7x (26.92%) |
5x (19.23%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (23.08%) |
8x (30.77%) |
7x (26.92%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (7.69%) |
3x (11.54%) |
3x (11.54%) |
12x (46.15%) |
4x (15.38%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
| ACF Fiorentina dá gól | 17x (65.38%) |
| Soupeř dá gól | 20x (76.92%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (11.54%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (19.23%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 4 (15.38%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (19.23%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 3 (11.54%) |
| 4+ | 1 (3.85%) |
| Výhra - Výhra | 5 (19.23%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.85%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.85%) |
| Remíza - výhra | 3 (11.54%) |
| Remíza - remíza | 5 (19.23%) |
| Remíza - prohra | 4 (15.38%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.85%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 6 (23.08%) |
| Počet zápasů | 12 (46.15%) |
| z toho výher | 7 (58.33%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 3 (25%) |
| Počet zápasů | 12 (46.15%) |
| z toho výher | 2 (16.67%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 8 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 10x (38.46%) |
16x (61.54%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
26x (100%) |
4x (15.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
26x (100%) |
26x (100%) |
10x (38.46%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (15.38%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |