|
FC Internazionale Milano |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 26 | 18 (69.23%) | 3 (11.54%) | 5 (19.23%) |
| Serie A | 9.5.2026 | 18:00 | SS Lazio | 0:3 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 26.4.2026 | 18:00 | Torino FC | 2:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 12.4.2026 | 20:45 | Calcio Como | 3:4 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 22.3.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 8.3.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:0 | FC Internazionale Milano |
| Coppa Italia | 3.3.2026 | 21:00 | Calcio Como | 0:0 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 21.2.2026 | 18:00 | U.S. Lecce | 0:2 | FC Internazionale Milano |
| Liga mistrů | 18.2.2026 | 21:00 | FK Bodø/Glimt | 3:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 8.2.2026 | 18:00 | US Sassuolo Calcio | 0:5 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 1.2.2026 | 18:00 | US Cremonese | 0:2 | FC Internazionale Milano |
| Statistika | FC Internazionale Milano | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.92 | 0.81 | 2.73 |
| Branky v 1. poločase | 0.88 | 0.35 | 1.23 |
| xG | 1.71 | 1.13 | 2.84 |
| Střely | 15.46 | 10.54 | 26 |
| Střely na bránu | 5.23 | 3.04 | 8.27 |
| Rohy | 4.85 | 3.46 | 8.31 |
| Žluté karty | 1.85 | 1.42 | 3.27 |
| Červené karty | 0 | 0.12 | 0.12 |
| Fauly | 11.31 | 11.77 | 23.08 |
| Držení míče | 58.54% | 41.46% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 18 (69.23%) |
14 (53.85%) |
20 (76.92%) |
19 (73.08%) |
16 (61.54%) |
17 (65.38%) |
12 (46.15%) |
0 (0%) |
12 (46.15%) |
22 (84.62%) |
| Soupeř více | 5 (19.23%) |
5 (19.23%) |
6 (23.08%) |
6 (23.08%) |
5 (19.23%) |
5 (19.23%) |
8 (30.77%) |
3 (11.54%) |
14 (53.85%) |
4 (15.38%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (7.69%) |
7x (26.92%) |
12x (46.15%) |
2x (7.69%) |
2x (7.69%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (61.54%) |
4x (15.38%) |
2x (7.69%) |
3x (11.54%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.85%) |
4x (15.38%) |
10x (38.46%) |
4x (15.38%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
2x (7.69%) |
| FC Internazionale Milano dá gól | 24x (92.31%) |
| Soupeř dá gól | 10x (38.46%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (34.62%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (11.54%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (23.08%) |
| 2 | 9 (34.62%) |
| 3 | 1 (3.85%) |
| 4+ | 2 (7.69%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (11.54%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 12 (46.15%) |
| Výhra - remíza | 2 (7.69%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 5 (19.23%) |
| Remíza - remíza | 1 (3.85%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.85%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.85%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (15.38%) |
| Počet zápasů | 19 (73.08%) |
| z toho výher | 17 (89.47%) |
| z toho remíz | 2 (10.53%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 6 (23.08%) |
| z toho výher | 1 (16.67%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 5 (83.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 9 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (7.69%) |
24x (92.31%) |
6x (23.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (46.15%) |
14x (53.85%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
26x (100%) |
25x (96.15%) |
11x (42.31%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (23.08%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |