|
Lille OSC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 23 | 12 (52.17%) | 5 (21.74%) | 6 (26.09%) |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 15:00 | Lille OSC | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 0:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 3:0 | RC Lens |
| Evropská liga | 12.3.2026 | 18:45 | Lille OSC | 0:1 | Aston Villa FC |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:1 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:0 | FC Nantes |
| Evropská liga | 19.2.2026 | 21:00 | Lille OSC | 0:1 | FK Crvena zvezda |
| Ligue 1 | 14.2.2026 | 19:00 | Lille OSC | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Evropská liga | 29.1.2026 | 21:00 | Lille OSC | 1:0 | SC Freiburg |
| Ligue 1 | 25.1.2026 | 20:45 | Lille OSC | 1:4 | RC Strasbourg |
| Statistika | Lille OSC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.57 | 1 | 2.57 |
| Branky v 1. poločase | 0.43 | 0.39 | 0.82 |
| xG | 1.74 | 0.94 | 2.68 |
| Střely | 15.09 | 7.96 | 23.05 |
| Střely na bránu | 5.04 | 2.78 | 7.82 |
| Rohy | 6.96 | 3.48 | 10.44 |
| Žluté karty | 1.65 | 1.74 | 3.39 |
| Červené karty | 0.04 | 0.13 | 0.17 |
| Fauly | 10.74 | 12.74 | 23.48 |
| Držení míče | 57.48% | 42.52% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (52.17%) |
6 (26.09%) |
18 (78.26%) |
18 (78.26%) |
16 (69.57%) |
16 (69.57%) |
8 (34.78%) |
1 (4.35%) |
5 (21.74%) |
17 (73.91%) |
| Soupeř více | 6 (26.09%) |
4 (17.39%) |
5 (21.74%) |
5 (21.74%) |
4 (17.39%) |
6 (26.09%) |
10 (43.48%) |
3 (13.04%) |
16 (69.57%) |
5 (21.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 5x (21.74%) |
10x (43.48%) |
3x (13.04%) |
2x (8.7%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
1x (4.35%) |
| Soupeři | 8x (34.78%) |
11x (47.83%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.35%) |
8x (34.78%) |
5x (21.74%) |
4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
3x (13.04%) |
| Lille OSC dá gól | 18x (78.26%) |
| Soupeř dá gól | 15x (65.22%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (47.83%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (8.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (34.78%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 2 (8.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (26.09%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 6 (26.09%) |
| Remíza - remíza | 5 (21.74%) |
| Remíza - prohra | 2 (8.7%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (17.39%) |
| Počet zápasů | 12 (52.17%) |
| z toho výher | 10 (83.33%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 10 (43.48%) |
| z toho výher | 2 (20%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 6 (60%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 2x (8.7%) |
21x (91.3%) |
9x (39.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (56.52%) |
10x (43.48%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
23x (100%) |
18x (78.26%) |
10x (43.48%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (30.43%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |