|
Tottenham Hotspur FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 26 | 8 (30.77%) | 6 (23.08%) | 12 (46.15%) |
| Premier League | 11.5.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 18:30 | Tottenham Hotspur FC | 2:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 22.3.2026 | 15:15 | Tottenham Hotspur FC | 0:3 | Nottingham Forest FC |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Premier League | 5.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 22.2.2026 | 17:30 | Tottenham Hotspur FC | 1:4 | Arsenal FC |
| Premier League | 10.2.2026 | 20:30 | Tottenham Hotspur FC | 1:2 | Newcastle United FC |
| Premier League | 1.2.2026 | 17:30 | Tottenham Hotspur FC | 2:2 | Manchester City FC |
| Liga mistrů | 20.1.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 2:0 | Borussia Dortmund |
| Premier League | 17.1.2026 | 16:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:2 | West Ham United FC |
| Statistika | Tottenham Hotspur FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.5 | 1.5 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.65 | 0.69 | 1.34 |
| xG | 1.47 | 1.4 | 2.87 |
| Střely | 12.54 | 12.5 | 25.04 |
| Střely na bránu | 4.54 | 4.19 | 8.73 |
| Rohy | 5.77 | 5.23 | 11 |
| Žluté karty | 2.65 | 2.08 | 4.73 |
| Červené karty | 0.15 | 0.04 | 0.19 |
| Fauly | 12.54 | 10.27 | 22.81 |
| Držení míče | 51.19% | 48.81% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (30.77%) |
10 (38.46%) |
19 (73.08%) |
17 (65.38%) |
15 (57.69%) |
14 (53.85%) |
15 (57.69%) |
3 (11.54%) |
18 (69.23%) |
17 (65.38%) |
| Soupeř více | 12 (46.15%) |
10 (38.46%) |
7 (26.92%) |
9 (34.62%) |
9 (34.62%) |
10 (38.46%) |
6 (23.08%) |
1 (3.85%) |
5 (19.23%) |
9 (34.62%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur FC | 3x (11.54%) |
13x (50%) |
5x (19.23%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (26.92%) |
5x (19.23%) |
10x (38.46%) |
2x (7.69%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (11.54%) |
5x (19.23%) |
10x (38.46%) |
5x (19.23%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
| Tottenham Hotspur FC dá gól | 23x (88.46%) |
| Soupeř dá gól | 19x (73.08%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (61.54%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (15.38%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 3 (11.54%) |
| 4+ | 1 (3.85%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (30.77%) |
| 2 | 1 (3.85%) |
| 3 | 3 (11.54%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (30.77%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.85%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.85%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 3 (11.54%) |
| Remíza - prohra | 3 (11.54%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (7.69%) |
| Prohra - prohra | 8 (30.77%) |
| Počet zápasů | 14 (53.85%) |
| z toho výher | 8 (57.14%) |
| z toho remíz | 3 (21.43%) |
| z toho proher | 3 (21.43%) |
| Počet zápasů | 12 (46.15%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 3 (25%) |
| z toho proher | 9 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 3:0 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur FC | 5x (19.23%) |
21x (80.77%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (26.92%) |
19x (73.08%) |
4x (15.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
26x (100%) |
25x (96.15%) |
10x (38.46%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (15.38%) |
| 2 | 1 (3.85%) |
| 3 | 0 (0%) |