|
SK Slavia Praha |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 23 | 16 (69.57%) | 5 (21.74%) | 2 (8.7%) |
| Chance liga | 5.9.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 4:0 | FC Zbrojovka Brno |
| Chance liga | 22.8.2026 | 20:00 | SK Slavia Praha | 2:2 | Bohemians Praha 1905 |
| Chance liga | 9.8.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 2:1 | FK Pardubice |
| Chance liga | 26.7.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 5:1 | 1. FC Slovácko |
| Chance liga | 24.5.2026 | 14:00 | SK Slavia Praha | 3:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 13.5.2026 | 20:00 | SK Slavia Praha | 5:1 | FK Jablonec |
| Chance liga | 9.5.2026 | 19:00 | SK Slavia Praha | 3:2 | AC Sparta Praha |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | SK Slavia Praha | 2:1 | SK Sigma Olomouc |
| Chance liga | 12.4.2026 | 18:30 | SK Slavia Praha | 0:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 8.3.2026 | 18:30 | SK Slavia Praha | 3:1 | AC Sparta Praha |
| Statistika | SK Slavia Praha | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.39 | 1 | 3.39 |
| Branky v 1. poločase | 1.17 | 0.48 | 1.65 |
| xG | 2.06 | 1.21 | 3.27 |
| Střely | 18.39 | 10.17 | 28.56 |
| Střely na bránu | 6.61 | 3.78 | 10.39 |
| Rohy | 6.17 | 3.83 | 10 |
| Žluté karty | 1.65 | 2.35 | 4 |
| Červené karty | 0.17 | 0.13 | 0.3 |
| Fauly | 13.35 | 13.3 | 26.65 |
| Držení míče | 54.83% | 45.17% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 16 (69.57%) |
9 (39.13%) |
17 (73.91%) |
18 (78.26%) |
19 (82.61%) |
16 (69.57%) |
6 (26.09%) |
2 (8.7%) |
9 (39.13%) |
16 (69.57%) |
| Soupeř více | 2 (8.7%) |
3 (13.04%) |
5 (21.74%) |
5 (21.74%) |
3 (13.04%) |
5 (21.74%) |
14 (60.87%) |
2 (8.7%) |
12 (52.17%) |
7 (30.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SK Slavia Praha | 4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
7x (30.43%) |
6x (26.09%) |
3x (13.04%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (43.48%) |
7x (30.43%) |
3x (13.04%) |
2x (8.7%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (13.04%) |
1x (4.35%) |
2x (8.7%) |
5x (21.74%) |
7x (30.43%) |
1x (4.35%) |
4x (17.39%) |
| SK Slavia Praha dá gól | 19x (82.61%) |
| Soupeř dá gól | 13x (56.52%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (52.17%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (21.74%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (21.74%) |
| 2 | 5 (21.74%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| 4+ | 4 (17.39%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (34.78%) |
| Výhra - remíza | 1 (4.35%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 6 (26.09%) |
| Remíza - remíza | 4 (17.39%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.35%) |
| Prohra - výhra | 2 (8.7%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 1 (4.35%) |
| Počet zápasů | 15 (65.22%) |
| z toho výher | 12 (80%) |
| z toho remíz | 2 (13.33%) |
| z toho proher | 1 (6.67%) |
| Počet zápasů | 5 (21.74%) |
| z toho výher | 4 (80%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 1 (20%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SK Slavia Praha | 1x (4.35%) |
22x (95.65%) |
12x (52.17%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (52.17%) |
11x (47.83%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
23x (100%) |
23x (100%) |
13x (56.52%) |
4x (17.39%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (43.48%) |
| 2 | 2 (8.7%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.35%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |