SL Benfica - znak

SL Benfica

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 17 (62.96%) 7 (25.93%) 3 (11.11%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SL Benfica 2:1 GD Estoril Praia
Evropská liga 20.8.2026 21:00 SL Benfica 3:1 Aarhus Gymnastikforening
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 SL Benfica 2:2 Academico de Viseu FC
Evropská liga 6.8.2026 21:00 SL Benfica 6:1 Heart of Midlothian FC
Evropská liga 30.7.2026 21:00 SL Benfica 5:0 FC St. Gallen 1879
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 SL Benfica 2:2 SC Braga
Primeira Liga 25.4.2026 19:00 SL Benfica 4:1 Moreirense FC
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SL Benfica 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 SL Benfica 3:0 Vitória SC
Primeira Liga 8.3.2026 19:00 SL Benfica 2:2 FC Porto

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SL Benfica Soupeři Celkem
Branky 2.48 0.93 3.41
Branky v 1. poločase 1.3 0.37 1.67
xG 2.17 0.97 3.14
Střely 18.96 8.26 27.22
Střely na bránu 7.19 3.11 10.3
Rohy 7.07 2.63 9.7
Žluté karty 1.52 2.56 4.08
Červené karty 0.11 0.19 0.3
Fauly 10.89 14.93 25.82
Držení míče 57.63% 42.37% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(62.96%)
19
(70.37%)
24
(88.89%)
24
(88.89%)
22
(81.48%)
22
(81.48%)
3
(11.11%)
2
(7.41%)
2
(7.41%)
21
(77.78%)
Soupeř více 3
(11.11%)
1
(3.7%)
3
(11.11%)
3
(11.11%)
4
(14.81%)
5
(18.52%)
15
(55.56%)
4
(14.81%)
21
(77.78%)
6
(22.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 2x
(7.41%)
4x
(14.81%)
10x
(37.04%)
5x
(18.52%)
3x
(11.11%)
2x
(7.41%)
1x
(3.7%)
Soupeři 9x
(33.33%)
12x
(44.44%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(11.11%)
5x
(18.52%)
6x
(22.22%)
7x
(25.93%)
4x
(14.81%)
2x
(7.41%)
SL Benfica dá gól 25x (92.59%)
Soupeř dá gól 18x (66.67%)
Oba týmy dají gól 16x (59.26%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (14.81%)
2 5 (18.52%)
3 4 (14.81%)
4+ 4 (14.81%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 16 (59.26%)
Výhra - remíza 2 (7.41%)
Výhra - prohra 1 (3.7%)
Remíza - výhra 1 (3.7%)
Remíza - remíza 4 (14.81%)
Remíza - prohra 2 (7.41%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (3.7%)
Prohra - prohra 0 (0%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (77.78%)
z toho výher 15 (71.43%)
z toho remíz 5 (23.81%)
z toho proher 1 (4.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (22.22%)
z toho výher 2 (33.33%)
z toho remíz 2 (33.33%)
z toho proher 2 (33.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 3
3:0 3
3:1 2
4:0 1
4:1 1
4:2 1
5:0 2
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 0x
(0%)
27x
(100%)
18x
(66.67%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 17x
(62.96%)
10x
(37.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
25x
(92.59%)
17x
(62.96%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 16 (59.26%)
2 5 (18.52%)
3 1 (3.7%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)