Calcio Como - znak

Calcio Como

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 9 (47.37%) 7 (36.84%) 3 (15.79%)

Poslední zápasy

Serie A 17.5.2026 12:00 Calcio Como 1:0 Parma FC
Serie A 2.5.2026 18:00 Calcio Como 0:0 SSC Napoli
Serie A 12.4.2026 20:45 Calcio Como 3:4 FC Internazionale Milano
Serie A 22.3.2026 12:30 Calcio Como 5:0 AC Pisa 1909
Serie A 15.3.2026 18:00 Calcio Como 2:1 AS Roma
Coppa Italia 3.3.2026 21:00 Calcio Como 0:0 FC Internazionale Milano
Serie A 28.2.2026 15:00 Calcio Como 3:1 U.S. Lecce
Serie A 14.2.2026 15:00 Calcio Como 1:2 ACF Fiorentina
Serie A 1.2.2026 15:00 Calcio Como 0:0 Atalanta BC
Serie A 24.1.2026 15:00 Calcio Como 6:0 Torino FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Calcio Como Soupeři Celkem
Branky 1.74 0.79 2.53
Branky v 1. poločase 0.84 0.32 1.16
xG 1.8 0.83 2.63
Střely 16 7.21 23.21
Střely na bránu 6.05 2.63 8.68
Rohy 5 2.11 7.11
Žluté karty 1.79 2 3.79
Červené karty 0.21 0.16 0.37
Fauly 12.21 12.74 24.95
Držení míče 63.21% 36.79% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(47.37%)
9
(47.37%)
17
(89.47%)
18
(94.74%)
16
(84.21%)
15
(78.95%)
7
(36.84%)
3
(15.79%)
8
(42.11%)
18
(94.74%)
Soupeř více 3
(15.79%)
2
(10.53%)
2
(10.53%)
1
(5.26%)
2
(10.53%)
2
(10.53%)
7
(36.84%)
3
(15.79%)
11
(57.89%)
1
(5.26%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Calcio Como 4x
(21.05%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
Soupeři 10x
(52.63%)
6x
(31.58%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
2x
(10.53%)
Calcio Como dá gól 15x (78.95%)
Soupeř dá gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (5.26%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 4 (21.05%)
3 0 (0%)
4+ 2 (10.53%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (31.58%)
Výhra - remíza 2 (10.53%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 2 (10.53%)
Remíza - remíza 5 (26.32%)
Remíza - prohra 1 (5.26%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 1 (5.26%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 7 (63.64%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 2 (18.18%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 4 (21.05%)
z toho výher 2 (50%)
z toho remíz 1 (25%)
z toho proher 1 (25%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 1
3:1 2
5:0 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 3

Prohry

Skóre Počet
1:2 1
1:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Calcio Como 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
6x
(31.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(78.95%)
4x
(21.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
16x
(84.21%)
5x
(26.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (47.37%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)