Chelsea FC - znak

Chelsea FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 12 (46.15%) 5 (19.23%) 9 (34.62%)

Poslední zápasy

Premier League 4.5.2026 16:00 Chelsea FC 1:3 Nottingham Forest FC
FA Cup 26.4.2026 16:00 Chelsea FC 1:0 Leeds United FC
Premier League 18.4.2026 21:00 Chelsea FC 0:1 Manchester United FC
Premier League 12.4.2026 17:30 Chelsea FC 0:3 Manchester City FC
FA Cup 4.4.2026 18:15 Chelsea FC 7:0 Port Vale FC
Liga mistrů 17.3.2026 21:00 Chelsea FC 0:3 Paris Saint-Germain
Premier League 14.3.2026 18:30 Chelsea FC 0:1 Newcastle United FC
Premier League 21.2.2026 16:00 Chelsea FC 1:1 Burnley FC
Premier League 10.2.2026 20:30 Chelsea FC 2:2 Leeds United FC
Premier League 31.1.2026 18:30 Chelsea FC 3:2 West Ham United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Chelsea FC Soupeři Celkem
Branky 1.69 1.19 2.88
Branky v 1. poločase 0.81 0.5 1.31
xG 1.79 1.09 2.88
Střely 15.73 9.19 24.92
Střely na bránu 5.04 3.58 8.62
Rohy 7.31 3.58 10.89
Žluté karty 1.92 2.35 4.27
Červené karty 0.15 0.12 0.27
Fauly 11.04 11.85 22.89
Držení míče 59.81% 40.19% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(46.15%)
12
(46.15%)
21
(80.77%)
19
(73.08%)
14
(53.85%)
18
(69.23%)
7
(26.92%)
4
(15.38%)
8
(30.77%)
21
(80.77%)
Soupeř více 9
(34.62%)
6
(23.08%)
5
(19.23%)
4
(15.38%)
8
(30.77%)
7
(26.92%)
11
(42.31%)
3
(11.54%)
17
(65.38%)
5
(19.23%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Chelsea FC 5x
(19.23%)
9x
(34.62%)
7x
(26.92%)
3x
(11.54%)
0x
(0%)
1x
(3.85%)
1x
(3.85%)
Soupeři 10x
(38.46%)
6x
(23.08%)
5x
(19.23%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.85%)
5x
(19.23%)
5x
(19.23%)
7x
(26.92%)
4x
(15.38%)
2x
(7.69%)
2x
(7.69%)
Chelsea FC dá gól 21x (80.77%)
Soupeř dá gól 16x (61.54%)
Oba týmy dají gól 12x (46.15%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (15.38%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 3 (11.54%)
3 2 (7.69%)
4+ 2 (7.69%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 2 (7.69%)
3 2 (7.69%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (30.77%)
Výhra - remíza 2 (7.69%)
Výhra - prohra 2 (7.69%)
Remíza - výhra 3 (11.54%)
Remíza - remíza 3 (11.54%)
Remíza - prohra 2 (7.69%)
Prohra - výhra 1 (3.85%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (19.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (65.38%)
z toho výher 11 (64.71%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 3 (17.65%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (30.77%)
z toho výher 1 (12.5%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 6 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 3
2:1 1
3:0 2
3:2 1
5:1 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:3 2
1:2 2
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Chelsea FC 1x
(3.85%)
25x
(96.15%)
11x
(42.31%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(34.62%)
17x
(65.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
26x
(100%)
11x
(42.31%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (42.31%)
2 4 (15.38%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)