RKS Radomiak Radom - znak

RKS Radomiak Radom

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 9 (52.94%) 4 (23.53%) 4 (23.53%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 4.5.2026 19:00 RKS Radomiak Radom 3:1 KS Lechia Gdańsk
Ekstraklasa 18.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 2:1 RTS Widzew Łódź
Ekstraklasa 6.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:1 Motor Lublin SA
Ekstraklasa 13.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 8.3.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 0:1 GKS Katowice
Ekstraklasa 5.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 3:1 Arka Gdynia
Ekstraklasa 13.2.2026 18:00 RKS Radomiak Radom 0:2 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 28.11.2025 20:30 RKS Radomiak Radom 4:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 7.11.2025 18:00 RKS Radomiak Radom 3:0 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 27.10.2025 19:00 RKS Radomiak Radom 1:1 Wisła Płock SA

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RKS Radomiak Radom Soupeři Celkem
Branky 2 1.06 3.06
Branky v 1. poločase 0.76 0.53 1.29
xG 1.68 1.36 3.04
Střely 15.47 11.47 26.94
Střely na bránu 5.06 4 9.06
Rohy 4.65 4.82 9.47
Žluté karty 2.06 2.35 4.41
Červené karty 0.06 0 0.06
Fauly 14.12 14.29 28.41
Držení míče 50.65% 49.35% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(52.94%)
5
(29.41%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
1
(5.88%)
9
(52.94%)
8
(47.06%)
Soupeř více 4
(23.53%)
4
(23.53%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
0
(0%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RKS Radomiak Radom 2x
(11.76%)
6x
(35.29%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
11x
(64.71%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
RKS Radomiak Radom dá gól 15x (88.24%)
Soupeř dá gól 14x (82.35%)
Oba týmy dají gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (5.88%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 4 (23.53%)
3 1 (5.88%)
4+ 2 (11.76%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (29.41%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (23.53%)
Remíza - remíza 3 (17.65%)
Remíza - prohra 1 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 3 (17.65%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (64.71%)
z toho výher 8 (72.73%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (35.29%)
z toho výher 1 (16.67%)
z toho remíz 2 (33.33%)
z toho proher 3 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 4
4:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RKS Radomiak Radom 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
9x
(52.94%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)