Estrela Amadora - znak

Estrela Amadora

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 4 (23.53%) 6 (35.29%) 7 (41.18%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Estrela Amadora 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 Estrela Amadora 1:2 FC Porto
Primeira Liga 11.4.2026 21:30 Estrela Amadora 0:1 Sporting CP
Primeira Liga 20.3.2026 21:15 Estrela Amadora 4:0 Casa Pia AC
Primeira Liga 8.3.2026 16:30 Estrela Amadora 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 20.2.2026 21:45 Estrela Amadora 0:2 CD Tondela
Primeira Liga 7.2.2026 16:30 Estrela Amadora 1:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 19.1.2026 21:15 Estrela Amadora 0:5 GD Estoril Praia
Primeira Liga 3.1.2026 19:00 Estrela Amadora 3:3 SC Braga
Primeira Liga 20.12.2025 21:30 Estrela Amadora 0:0 Moreirense FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Estrela Amadora Soupeři Celkem
Branky 1.24 1.41 2.65
Branky v 1. poločase 0.65 0.59 1.24
xG 1.34 1.38 2.72
Střely 13.06 12.24 25.3
Střely na bránu 3.88 4 7.88
Rohy 3.59 5.47 9.06
Žluté karty 2.35 2.06 4.41
Červené karty 0.24 0.24 0.48
Fauly 14.29 15.53 29.82
Držení míče 50.35% 49.65% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 4
(23.53%)
4
(23.53%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
8
(47.06%)
Soupeř více 7
(41.18%)
7
(41.18%)
11
(64.71%)
8
(47.06%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)
4
(23.53%)
1
(5.88%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Estrela Amadora 7x
(41.18%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(29.41%)
4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
Estrela Amadora dá gól 10x (58.82%)
Soupeř dá gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají gól 7x (41.18%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (17.65%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (17.65%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.88%)
Remíza - výhra 1 (5.88%)
Remíza - remíza 3 (17.65%)
Remíza - prohra 2 (11.76%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (17.65%)
Prohra - prohra 4 (23.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 5 (29.41%)
z toho výher 4 (80%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (58.82%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 4 (40%)
z toho proher 6 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
3:0 1
3:1 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:5 1
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Estrela Amadora 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)