Sparta Rotterdam - znak

Sparta Rotterdam

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 5 (27.78%) 6 (33.33%) 7 (38.89%)

Poslední zápasy

Eredivisie 22.8.2026 18:45 Sparta Rotterdam 3:3 FC Utrecht
Eredivisie 9.8.2026 12:15 Sparta Rotterdam 0:1 Feyenoord
Eredivisie 17.5.2026 14:30 Sparta Rotterdam 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 3.5.2026 16:45 Sparta Rotterdam 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 11.4.2026 18:45 Sparta Rotterdam 0:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 21.3.2026 18:45 Sparta Rotterdam 2:0 FC Volendam
Eredivisie 8.3.2026 12:15 Sparta Rotterdam 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 17.2.2026 20:00 Sparta Rotterdam 1:1 NEC Nijmegen
Eredivisie 31.1.2026 21:00 Sparta Rotterdam 2:0 FC Groningen
KNVB Beker 15.1.2026 21:00 Sparta Rotterdam 1:2 FC Volendam

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sparta Rotterdam Soupeři Celkem
Branky 1.28 1.56 2.84
Branky v 1. poločase 0.61 0.44 1.05
xG 1.59 1.71 3.3
Střely 14.33 15.44 29.77
Střely na bránu 5 5.39 10.39
Rohy 5.11 6.44 11.55
Žluté karty 1.39 1.94 3.33
Červené karty 0 0.06 0.06
Fauly 9.72 11.5 21.22
Držení míče 47.17% 52.83% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(27.78%)
6
(33.33%)
9
(50%)
8
(44.44%)
9
(50%)
7
(38.89%)
4
(22.22%)
0
(0%)
7
(38.89%)
6
(33.33%)
Soupeř více 7
(38.89%)
4
(22.22%)
9
(50%)
8
(44.44%)
8
(44.44%)
11
(61.11%)
8
(44.44%)
1
(5.56%)
11
(61.11%)
10
(55.56%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sparta Rotterdam 4x
(22.22%)
7x
(38.89%)
5x
(27.78%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(27.78%)
5x
(27.78%)
3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
4x
(22.22%)
7x
(38.89%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
Sparta Rotterdam dá gól 14x (77.78%)
Soupeř dá gól 13x (72.22%)
Oba týmy dají gól 9x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (22.22%)
Výhra - remíza 2 (11.11%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.56%)
Remíza - remíza 4 (22.22%)
Remíza - prohra 3 (16.67%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 4 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 5 (55.56%)
z toho remíz 4 (44.44%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (22.22%)
z toho proher 7 (77.78%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 3

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 1
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 1
1:2 1
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sparta Rotterdam 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
14x
(77.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)