Gil Vicente FC - znak

Gil Vicente FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 9 (52.94%) 3 (17.65%) 5 (29.41%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:3 FC Arouca
Primeira Liga 27.4.2026 21:15 Gil Vicente FC 2:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 18.4.2026 21:30 Gil Vicente FC 0:1 Vitória SC
Primeira Liga 3.4.2026 16:30 Gil Vicente FC 3:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 14.3.2026 19:00 Gil Vicente FC 2:2 Alverca
Primeira Liga 2.3.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 14.2.2026 21:30 Gil Vicente FC 2:1 SC Braga
Primeira Liga 1.2.2026 16:30 Gil Vicente FC 5:0 FC Famalicão
Primeira Liga 17.1.2026 16:30 Gil Vicente FC 2:1 CD Nacional
Primeira Liga 2.1.2026 19:45 Gil Vicente FC 1:1 Sporting CP

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Gil Vicente FC Soupeři Celkem
Branky 1.65 1 2.65
Branky v 1. poločase 0.65 0.47 1.12
xG 1.63 1.16 2.79
Střely 14.71 10.71 25.42
Střely na bránu 5 3.12 8.12
Rohy 5.41 3.35 8.76
Žluté karty 2.24 2.24 4.48
Červené karty 0.06 0.18 0.24
Fauly 13.29 14.88 28.17
Držení míče 49.76% 50.24% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(52.94%)
6
(35.29%)
14
(82.35%)
13
(76.47%)
10
(58.82%)
13
(76.47%)
6
(35.29%)
1
(5.88%)
7
(41.18%)
9
(52.94%)
Soupeř více 5
(29.41%)
5
(29.41%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
4
(23.53%)
7
(41.18%)
3
(17.65%)
9
(52.94%)
7
(41.18%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Gil Vicente FC 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(35.29%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Gil Vicente FC dá gól 14x (82.35%)
Soupeř dá gól 11x (64.71%)
Oba týmy dají gól 8x (47.06%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.76%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 3 (17.65%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (29.41%)
Výhra - remíza 1 (5.88%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (17.65%)
Remíza - remíza 1 (5.88%)
Remíza - prohra 2 (11.76%)
Prohra - výhra 1 (5.88%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 3 (17.65%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (58.82%)
z toho výher 8 (80%)
z toho remíz 2 (20%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (41.18%)
z toho výher 1 (14.29%)
z toho remíz 1 (14.29%)
z toho proher 5 (71.43%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 3
3:0 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
1:2 1
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Gil Vicente FC 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)