Genoa CFC - znak

Genoa CFC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 6 (31.58%) 4 (21.05%) 9 (47.37%)

Poslední zápasy

Serie A 26.4.2026 15:00 Genoa CFC 0:2 Calcio Como
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 20.3.2026 20:45 Genoa CFC 0:2 Udinese Calcio
Serie A 8.3.2026 18:00 Genoa CFC 2:1 AS Roma
Serie A 22.2.2026 12:30 Genoa CFC 3:0 Torino FC
Serie A 7.2.2026 18:00 Genoa CFC 2:3 SSC Napoli
Serie A 25.1.2026 15:00 Genoa CFC 3:2 Bologna FC
Serie A 12.1.2026 18:30 Genoa CFC 3:0 Cagliari Calcio
Serie A 3.1.2026 15:00 Genoa CFC 1:1 AC Pisa 1909
Serie A 21.12.2025 20:45 Genoa CFC 0:1 Atalanta BC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Genoa CFC Soupeři Celkem
Branky 1.21 1.42 2.63
Branky v 1. poločase 0.47 0.63 1.1
xG 1.36 1.22 2.58
Střely 12.42 10.89 23.31
Střely na bránu 4.11 3.63 7.74
Rohy 3.79 3.74 7.53
Žluté karty 1.58 2.58 4.16
Červené karty 0.11 0.26 0.37
Fauly 12.42 15.37 27.79
Držení míče 51.11% 48.89% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(31.58%)
4
(21.05%)
12
(63.16%)
11
(57.89%)
9
(47.37%)
8
(42.11%)
2
(10.53%)
1
(5.26%)
6
(31.58%)
10
(52.63%)
Soupeř více 9
(47.37%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
10
(52.63%)
11
(57.89%)
15
(78.95%)
4
(21.05%)
13
(68.42%)
8
(42.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Genoa CFC 8x
(42.11%)
2x
(10.53%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(21.05%)
6x
(31.58%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
4x
(21.05%)
7x
(36.84%)
1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
Genoa CFC dá gól 11x (57.89%)
Soupeř dá gól 15x (78.95%)
Oba týmy dají gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (21.05%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 2 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (26.32%)
2 3 (15.79%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (15.79%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 2 (10.53%)
Remíza - remíza 4 (21.05%)
Remíza - prohra 3 (15.79%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (26.32%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (42.11%)
z toho výher 4 (50%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 2 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (47.37%)
z toho výher 2 (22.22%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 7 (77.78%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 3
3:0 2
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
0:3 1
1:2 1
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Genoa CFC 5x
(26.32%)
14x
(73.68%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
17x
(89.47%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)