|
Atalanta BC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 28 | 14 (50%) | 8 (28.57%) | 6 (21.43%) |
| Serie A | 2.5.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:0 | Genoa CFC |
| Coppa Italia | 22.4.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:1 | SS Lazio |
| Serie A | 11.4.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:1 | Juventus FC |
| Serie A | 22.3.2026 | 15:00 | Atalanta BC | 1:0 | Hellas Verona FC |
| Liga mistrů | 10.3.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:6 | FC Bayern München |
| Serie A | 7.3.2026 | 18:00 | Atalanta BC | 2:2 | Udinese Calcio |
| Liga mistrů | 25.2.2026 | 18:45 | Atalanta BC | 4:1 | Borussia Dortmund |
| Serie A | 22.2.2026 | 15:00 | Atalanta BC | 2:1 | SSC Napoli |
| Serie A | 9.2.2026 | 18:30 | Atalanta BC | 2:1 | US Cremonese |
| Coppa Italia | 5.2.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 3:0 | Juventus FC |
| Statistika | Atalanta BC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.64 | 1.07 | 2.71 |
| Branky v 1. poločase | 0.68 | 0.39 | 1.07 |
| xG | 1.85 | 1.17 | 3.02 |
| Střely | 17.32 | 10.71 | 28.03 |
| Střely na bránu | 5.21 | 3.32 | 8.53 |
| Rohy | 6.29 | 3.71 | 10 |
| Žluté karty | 1.18 | 1.46 | 2.64 |
| Červené karty | 0 | 0.11 | 0.11 |
| Fauly | 10.89 | 11.07 | 21.96 |
| Držení míče | 54.89% | 45.11% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 14 (50%) |
13 (46.43%) |
24 (85.71%) |
22 (78.57%) |
20 (71.43%) |
20 (71.43%) |
8 (28.57%) |
0 (0%) |
13 (46.43%) |
19 (67.86%) |
| Soupeř více | 6 (21.43%) |
7 (25%) |
4 (14.29%) |
4 (14.29%) |
6 (21.43%) |
8 (28.57%) |
14 (50%) |
2 (7.14%) |
12 (42.86%) |
9 (32.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 6x (21.43%) |
7x (25%) |
10x (35.71%) |
1x (3.57%) |
4x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (35.71%) |
13x (46.43%) |
1x (3.57%) |
3x (10.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (3.57%) |
| Celkem v zápase | 3x (10.71%) |
4x (14.29%) |
6x (21.43%) |
7x (25%) |
3x (10.71%) |
4x (14.29%) |
1x (3.57%) |
| Atalanta BC dá gól | 22x (78.57%) |
| Soupeř dá gól | 18x (64.29%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (53.57%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (10.71%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 3 (10.71%) |
| 4+ | 2 (7.14%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 1 (3.57%) |
| Výhra - Výhra | 11 (39.29%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (7.14%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 6 (21.43%) |
| Remíza - prohra | 2 (7.14%) |
| Prohra - výhra | 3 (10.71%) |
| Prohra - remíza | 2 (7.14%) |
| Prohra - prohra | 2 (7.14%) |
| Počet zápasů | 14 (50%) |
| z toho výher | 11 (78.57%) |
| z toho remíz | 1 (7.14%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 11 (39.29%) |
| z toho výher | 3 (27.27%) |
| z toho remíz | 4 (36.36%) |
| z toho proher | 4 (36.36%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:6 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 1x (3.57%) |
27x (96.43%) |
11x (39.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (42.86%) |
16x (57.14%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
28x (100%) |
28x (100%) |
10x (35.71%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (35.71%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |