|
KS Górnik Zabrze |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 11 (57.89%) | 3 (15.79%) | 5 (26.32%) |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 2:3 | GKS Katowice |
| Konferenční liga | 20.8.2026 | 20:00 | KS Górnik Zabrze | 2:3 | AS Monaco FC |
| Ekstraklasa | 16.8.2026 | 20:15 | KS Górnik Zabrze | 2:1 | Wisła Kraków |
| Evropská liga | 13.8.2026 | 19:00 | KS Górnik Zabrze | 1:1 | Ferencvárosi TC |
| Liga mistrů | 29.7.2026 | 20:00 | KS Górnik Zabrze | 1:1 | Fenerbahçe SK |
| Ekstraklasa | 25.7.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 2:1 | WKS Śląsk Wrocław |
| Ekstraklasa | 23.5.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 6:2 | RKS Radomiak Radom |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 20:15 | KS Górnik Zabrze | 0:2 | Zagłębie Lubin |
| Puchar Polski | 2.5.2026 | 16:00 | KS Górnik Zabrze | 2:0 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 1:0 | MKS Korona Kielce |
| Statistika | KS Górnik Zabrze | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.05 | 1.26 | 3.31 |
| Branky v 1. poločase | 0.95 | 0.42 | 1.37 |
| xG | 1.99 | 1.4 | 3.39 |
| Střely | 17.16 | 12.53 | 29.69 |
| Střely na bránu | 5.84 | 3.42 | 9.26 |
| Rohy | 6.63 | 4.37 | 11 |
| Žluté karty | 1.11 | 2.26 | 3.37 |
| Červené karty | 0.11 | 0 | 0.11 |
| Fauly | 10.74 | 12.74 | 23.48 |
| Držení míče | 51.32% | 48.68% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (57.89%) |
8 (42.11%) |
17 (89.47%) |
14 (73.68%) |
13 (68.42%) |
14 (73.68%) |
2 (10.53%) |
2 (10.53%) |
6 (31.58%) |
10 (52.63%) |
| Soupeř více | 5 (26.32%) |
4 (21.05%) |
2 (10.53%) |
5 (26.32%) |
2 (10.53%) |
4 (21.05%) |
13 (68.42%) |
0 (0%) |
11 (57.89%) |
8 (42.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Górnik Zabrze | 3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
| Soupeři | 2x (10.53%) |
12x (63.16%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
| KS Górnik Zabrze dá gól | 16x (84.21%) |
| Soupeř dá gól | 17x (89.47%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (73.68%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (21.05%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 2 (10.53%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 7 (36.84%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.26%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (15.79%) |
| Remíza - remíza | 2 (10.53%) |
| Remíza - prohra | 2 (10.53%) |
| Prohra - výhra | 1 (5.26%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 3 (15.79%) |
| Počet zápasů | 9 (47.37%) |
| z toho výher | 8 (88.89%) |
| z toho remíz | 1 (11.11%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 10 (52.63%) |
| z toho výher | 3 (30%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 5 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KS Górnik Zabrze | 0x (0%) |
19x (100%) |
9x (47.37%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
16x (84.21%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |