|
ACF Fiorentina |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 27 | 10 (37.04%) | 8 (29.63%) | 9 (33.33%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 26.4.2026 | 12:30 | ACF Fiorentina | 0:0 | US Sassuolo Calcio |
| Konferenční liga | 16.4.2026 | 21:00 | ACF Fiorentina | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Serie A | 13.4.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:0 | SS Lazio |
| Serie A | 22.3.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | FC Internazionale Milano |
| Konferenční liga | 12.3.2026 | 21:00 | ACF Fiorentina | 2:1 | Raków Częstochowa |
| Serie A | 8.3.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 0:0 | Parma FC |
| Konferenční liga | 26.2.2026 | 18:45 | ACF Fiorentina | 2:4 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Serie A | 23.2.2026 | 18:30 | ACF Fiorentina | 1:0 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 7.2.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 2:2 | Torino FC |
| Statistika | ACF Fiorentina | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.37 | 1.3 | 2.67 |
| Branky v 1. poločase | 0.44 | 0.67 | 1.11 |
| xG | 1.61 | 1.23 | 2.84 |
| Střely | 15.3 | 11 | 26.3 |
| Střely na bránu | 4.63 | 4.11 | 8.74 |
| Rohy | 5.56 | 3.67 | 9.23 |
| Žluté karty | 2.44 | 2.48 | 4.92 |
| Červené karty | 0 | 0.15 | 0.15 |
| Fauly | 12.56 | 16.33 | 28.89 |
| Držení míče | 52.63% | 47.37% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (37.04%) |
7 (25.93%) |
20 (74.07%) |
21 (77.78%) |
15 (55.56%) |
17 (62.96%) |
10 (37.04%) |
0 (0%) |
6 (22.22%) |
17 (62.96%) |
| Soupeř více | 9 (33.33%) |
12 (44.44%) |
7 (25.93%) |
6 (22.22%) |
9 (33.33%) |
8 (29.63%) |
10 (37.04%) |
4 (14.81%) |
18 (66.67%) |
9 (33.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 5x (18.52%) |
12x (44.44%) |
7x (25.93%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (25.93%) |
9x (33.33%) |
8x (29.63%) |
2x (7.41%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (11.11%) |
5x (18.52%) |
4x (14.81%) |
7x (25.93%) |
4x (14.81%) |
2x (7.41%) |
2x (7.41%) |
| ACF Fiorentina dá gól | 22x (81.48%) |
| Soupeř dá gól | 20x (74.07%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (66.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (18.52%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (22.22%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.7%) |
| Remíza - výhra | 3 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 4 (14.81%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.7%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.7%) |
| Prohra - remíza | 4 (14.81%) |
| Prohra - prohra | 7 (25.93%) |
| Počet zápasů | 12 (44.44%) |
| z toho výher | 7 (58.33%) |
| z toho remíz | 1 (8.33%) |
| z toho proher | 4 (33.33%) |
| Počet zápasů | 12 (44.44%) |
| z toho výher | 3 (25%) |
| z toho remíz | 4 (33.33%) |
| z toho proher | 5 (41.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:2 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 4x (14.81%) |
23x (85.19%) |
6x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (40.74%) |
16x (59.26%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
27x (100%) |
27x (100%) |
9x (33.33%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (18.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (7.41%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |