FC Internazionale Milano - znak

FC Internazionale Milano

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 19 (70.37%) 3 (11.11%) 5 (18.52%)

Poslední zápasy

Serie A 3.5.2026 20:45 FC Internazionale Milano 2:0 Parma FC
Coppa Italia 21.4.2026 21:00 FC Internazionale Milano 3:2 Calcio Como
Serie A 17.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 3:0 Cagliari Calcio
Serie A 5.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 5:2 AS Roma
Serie A 14.3.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Atalanta BC
Serie A 28.2.2026 20:45 FC Internazionale Milano 2:0 Genoa CFC
Liga mistrů 24.2.2026 21:00 FC Internazionale Milano 1:2 FK Bodø/Glimt
Serie A 14.2.2026 20:45 FC Internazionale Milano 3:2 Juventus FC
Coppa Italia 4.2.2026 21:00 FC Internazionale Milano 2:1 Torino FC
Serie A 23.1.2026 20:45 FC Internazionale Milano 6:2 AC Pisa 1909

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Internazionale Milano Soupeři Celkem
Branky 2.52 1.04 3.56
Branky v 1. poločase 1.04 0.37 1.41
xG 2.06 1.04 3.1
Střely 18.22 8.96 27.18
Střely na bránu 6.63 3.41 10.04
Rohy 7 2.93 9.93
Žluté karty 1.41 1.44 2.85
Červené karty 0 0.07 0.07
Fauly 12.59 10.7 23.29
Držení míče 59.07% 40.93% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(70.37%)
16
(59.26%)
21
(77.78%)
22
(81.48%)
20
(74.07%)
23
(85.19%)
9
(33.33%)
0
(0%)
16
(59.26%)
24
(88.89%)
Soupeř více 5
(18.52%)
3
(11.11%)
6
(22.22%)
4
(14.81%)
5
(18.52%)
3
(11.11%)
11
(40.74%)
2
(7.41%)
11
(40.74%)
1
(3.7%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Internazionale Milano 2x
(7.41%)
5x
(18.52%)
8x
(29.63%)
6x
(22.22%)
2x
(7.41%)
3x
(11.11%)
1x
(3.7%)
Soupeři 9x
(33.33%)
9x
(33.33%)
8x
(29.63%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(11.11%)
4x
(14.81%)
8x
(29.63%)
5x
(18.52%)
4x
(14.81%)
3x
(11.11%)
FC Internazionale Milano dá gól 25x (92.59%)
Soupeř dá gól 18x (66.67%)
Oba týmy dají gól 16x (59.26%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (22.22%)
2 4 (14.81%)
3 5 (18.52%)
4+ 4 (14.81%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (14.81%)
2 1 (3.7%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (51.85%)
Výhra - remíza 2 (7.41%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (14.81%)
Remíza - remíza 1 (3.7%)
Remíza - prohra 3 (11.11%)
Prohra - výhra 1 (3.7%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 2 (7.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (77.78%)
z toho výher 17 (80.95%)
z toho remíz 3 (14.29%)
z toho proher 1 (4.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (22.22%)
z toho výher 2 (33.33%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 4 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 3
3:0 3
3:1 1
3:2 2
4:0 1
4:1 1
5:0 1
5:1 1
5:2 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 2
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Internazionale Milano 1x
(3.7%)
26x
(96.3%)
15x
(55.56%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(51.85%)
13x
(48.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
27x
(100%)
13x
(48.15%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (51.85%)
2 3 (11.11%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)