1. FC Köln - znak

1. FC Köln

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 5 (27.78%) 4 (22.22%) 9 (50%)

Poslední zápasy

Bundesliga 29.8.2026 15:30 1. FC Köln 3:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 10.5.2026 17:30 1. FC Köln 1:3 1. FC Heidenheim
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FC Köln 1:2 Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga 12.4.2026 15:30 1. FC Köln 3:1 SV Werder Bremen
Bundesliga 21.3.2026 15:30 1. FC Köln 3:3 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 7.3.2026 18:30 1. FC Köln 1:2 Borussia Dortmund
Bundesliga 21.2.2026 15:30 1. FC Köln 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 8.2.2026 15:30 1. FC Köln 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 30.1.2026 20:30 1. FC Köln 1:0 VfL Wolfsburg
Bundesliga 17.1.2026 15:30 1. FC Köln 2:1 1. FSV Mainz 05

Průměrné statistiky na zápas

Statistika 1. FC Köln Soupeři Celkem
Branky 1.67 1.94 3.61
Branky v 1. poločase 0.61 0.89 1.5
xG 1.7 1.41 3.11
Střely 14.94 12.17 27.11
Střely na bránu 5.61 4.67 10.28
Rohy 5.06 4.78 9.84
Žluté karty 1.61 2.33 3.94
Červené karty 0.17 0.17 0.34
Fauly 8.72 11.44 20.16
Držení míče 48% 52% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(27.78%)
3
(16.67%)
11
(61.11%)
11
(61.11%)
8
(44.44%)
9
(50%)
2
(11.11%)
3
(16.67%)
4
(22.22%)
6
(33.33%)
Soupeř více 9
(50%)
8
(44.44%)
7
(38.89%)
5
(27.78%)
9
(50%)
7
(38.89%)
9
(50%)
2
(11.11%)
12
(66.67%)
11
(61.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Köln 1x
(5.56%)
10x
(55.56%)
2x
(11.11%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.56%)
6x
(33.33%)
6x
(33.33%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
1. FC Köln dá gól 17x (94.44%)
Soupeř dá gól 17x (94.44%)
Oba týmy dají gól 16x (88.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 2 (11.11%)
3 1 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (16.67%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 4 (22.22%)
Remíza - prohra 3 (16.67%)
Prohra - výhra 2 (11.11%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 6 (33.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 3 (33.33%)
z toho remíz 2 (22.22%)
z toho proher 4 (44.44%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 2 (22.22%)
z toho remíz 2 (22.22%)
z toho proher 5 (55.56%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 1
3:1 1
3:2 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 4
1:3 2
1:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Köln 0x
(0%)
18x
(100%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(22.22%)
14x
(77.78%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
11x
(61.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)