|
FK Jablonec - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým FK Jablonec | 785 Kč | -21.5% |
| Sázení na remízu | -45 Kč | -104.5% |
| Sázení na soupeře | 1264 Kč | 26.4% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 18.5.2025 |
3 : 2
|
+125 1125 (2.25) |
-100 900 (3.34) |
-100 900 (2.96) |
| 24.5.2025 |
4 : 1
|
-100 1025 (8.11) |
-100 800 (5.08) |
+32 932 (1.32) |
| 23.11.2025 |
3 : 3
|
-100 925 (2.85) |
+220 1020 (3.2) |
-100 832 (2.36) |
| 29.11.2025 |
2 : 0
|
-100 825 (2.67) |
-100 920 (3.2) |
+149 981 (2.49) |
| 7.12.2025 |
1 : 0
|
+88 913 (1.88) |
-100 820 (3.42) |
-100 881 (3.82) |
| 13.12.2025 |
4 : 3
|
-100 813 (8.34) |
-100 720 (4.92) |
+31 912 (1.31) |
| 31.1.2026 |
1 : 0
|
+71 884 (1.71) |
-100 620 (3.48) |
-100 812 (4.9) |
| 7.2.2026 |
0 : 0
|
-100 784 (1.75) |
+235 855 (3.35) |
-100 712 (4.44) |
| 15.2.2026 |
0 : 2
|
+164 948 (2.64) |
-100 755 (3.28) |
-100 612 (2.5) |
| 21.2.2026 |
1 : 0
|
+101 1049 (2.01) |
-100 655 (3.44) |
-100 512 (3.42) |
| 28.2.2026 |
3 : 0
|
-100 949 (2.34) |
-100 555 (3.32) |
+182 694 (2.82) |
| 7.3.2026 |
1 : 2
|
-100 849 (2.23) |
-100 455 (3.28) |
+209 903 (3.09) |
| 14.3.2026 |
2 : 0
|
-100 749 (1.88) |
-100 355 (3.41) |
+301 1204 (4.01) |
| 4.4.2026 |
0 : 3
|
+135 884 (2.35) |
-100 255 (3.19) |
-100 1104 (2.92) |
| 11.4.2026 |
4 : 1
|
+101 985 (2.01) |
-100 155 (3.45) |
-100 1004 (3.41) |
| 18.4.2026 |
3 : 1
|
-100 885 (5.38) |
-100 55 (4.01) |
+54 1058 (1.54) |
| 25.4.2026 |
1 : 2
|
-100 785 (2.2) |
-100 -45 (3.32) |
+206 1264 (3.06) |