Eintracht Frankfurt - znak

Eintracht Frankfurt

Počet zápasů Výher Remíz Proher
42 10 (23.81%) 14 (33.33%) 18 (42.86%)

Poslední zápasy

Bundesliga 29.8.2026 15:30 1. FC Union Berlin 3:3 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 16.5.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 2:2 VfB Stuttgart
Bundesliga 8.5.2026 20:30 Borussia Dortmund 3:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 2.5.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:2 Hamburger SV
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 11.4.2026 15:30 VfL Wolfsburg 1:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 5.4.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 22.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:0 1. FC Heidenheim

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Eintracht Frankfurt Soupeři Celkem
Branky 1.62 2.1 3.72
Branky v 1. poločase 0.76 0.86 1.62
xG 1.32 1.58 2.9
Střely 11.07 13.52 24.59
Střely na bránu 4.29 5.4 9.69
Rohy 4.02 4.93 8.95
Žluté karty 1.6 1.81 3.41
Červené karty 0.1 0.05 0.15
Fauly 10.02 9.69 19.71
Držení míče 52.1% 47.9% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(23.81%)
11
(26.19%)
18
(42.86%)
13
(30.95%)
11
(26.19%)
12
(28.57%)
15
(35.71%)
4
(9.52%)
19
(45.24%)
21
(50%)
Soupeř více 18
(42.86%)
13
(30.95%)
24
(57.14%)
26
(61.9%)
21
(50%)
25
(59.52%)
19
(45.24%)
1
(2.38%)
19
(45.24%)
20
(47.62%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Eintracht Frankfurt 6x
(14.29%)
18x
(42.86%)
10x
(23.81%)
5x
(11.9%)
1x
(2.38%)
1x
(2.38%)
1x
(2.38%)
Soupeři 8x
(19.05%)
8x
(19.05%)
7x
(16.67%)
14x
(33.33%)
2x
(4.76%)
2x
(4.76%)
1x
(2.38%)
Celkem v zápase 2x
(4.76%)
3x
(7.14%)
9x
(21.43%)
7x
(16.67%)
7x
(16.67%)
4x
(9.52%)
10x
(23.81%)
Eintracht Frankfurt dá gól 36x (85.71%)
Soupeř dá gól 34x (80.95%)
Oba týmy dají gól 30x (71.43%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 13x (30.95%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (11.9%)
2 3 (7.14%)
3 1 (2.38%)
4+ 1 (2.38%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (19.05%)
2 5 (11.9%)
3 2 (4.76%)
4+ 3 (7.14%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (14.29%)
Výhra - remíza 3 (7.14%)
Výhra - prohra 2 (4.76%)
Remíza - výhra 4 (9.52%)
Remíza - remíza 8 (19.05%)
Remíza - prohra 6 (14.29%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (7.14%)
Prohra - prohra 10 (23.81%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (42.86%)
z toho výher 8 (44.44%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 6 (33.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (52.38%)
z toho výher 2 (9.09%)
z toho remíz 8 (36.36%)
z toho proher 12 (54.55%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 1
3:0 1
4:3 1
5:1 1
6:4 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 3
3:3 3

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:3 2
0:6 1
1:2 3
1:3 4
1:5 2
2:3 4
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Eintracht Frankfurt 12x
(28.57%)
30x
(71.43%)
3x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(9.52%)
38x
(90.48%)
9x
(21.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
42x
(100%)
40x
(95.24%)
19x
(45.24%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (16.67%)
2 1 (2.38%)
3 0 (0%)