Levante UD - znak

Levante UD

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 10 (27.78%) 9 (25%) 17 (47.22%)

Poslední zápasy

La Liga 12.5.2026 19:00 RC Celta de Vigo 2:3 Levante UD
La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 2.5.2026 14:00 Villarreal CF 5:1 Levante UD
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 23.4.2026 19:00 Levante UD 2:0 Sevilla FC
La Liga 13.4.2026 21:00 Levante UD 1:0 Getafe CF
La Liga 4.4.2026 14:00 Real Sociedad de Fútbol 2:0 Levante UD
La Liga 21.3.2026 18:30 Levante UD 4:2 Real Oviedo SAD
La Liga 16.3.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Levante UD
La Liga 7.3.2026 16:15 Levante UD 1:1 Girona FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Levante UD Soupeři Celkem
Branky 1.22 1.64 2.86
Branky v 1. poločase 0.47 0.69 1.16
xG 1.32 1.68 3
Střely 12.31 15.31 27.62
Střely na bránu 3.83 5.14 8.97
Rohy 4.17 5.92 10.09
Žluté karty 2.08 2.28 4.36
Červené karty 0.11 0.19 0.3
Fauly 12.31 12.81 25.12
Držení míče 43.33% 56.67% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(27.78%)
9
(25%)
13
(36.11%)
13
(36.11%)
10
(27.78%)
11
(30.56%)
13
(36.11%)
4
(11.11%)
18
(50%)
7
(19.44%)
Soupeř více 17
(47.22%)
12
(33.33%)
23
(63.89%)
21
(58.33%)
23
(63.89%)
21
(58.33%)
17
(47.22%)
6
(16.67%)
16
(44.44%)
28
(77.78%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Levante UD 12x
(33.33%)
12x
(33.33%)
6x
(16.67%)
4x
(11.11%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
8x
(22.22%)
13x
(36.11%)
4x
(11.11%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.56%)
3x
(8.33%)
15x
(41.67%)
5x
(13.89%)
3x
(8.33%)
5x
(13.89%)
3x
(8.33%)
Levante UD dá gól 24x (66.67%)
Soupeř dá gól 28x (77.78%)
Oba týmy dají gól 18x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (19.44%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (11.11%)
2 4 (11.11%)
3 1 (2.78%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 8 (22.22%)
3 3 (8.33%)
4+ 1 (2.78%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (11.11%)
Výhra - remíza 4 (11.11%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 5 (13.89%)
Remíza - remíza 4 (11.11%)
Remíza - prohra 6 (16.67%)
Prohra - výhra 1 (2.78%)
Prohra - remíza 1 (2.78%)
Prohra - prohra 10 (27.78%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (36.11%)
z toho výher 7 (53.85%)
z toho remíz 5 (38.46%)
z toho proher 1 (7.69%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (58.33%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 2 (9.52%)
z toho proher 16 (76.19%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
3:0 1
3:2 3
4:0 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 6
0:3 2
1:2 2
1:3 1
1:4 1
1:5 1
2:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Levante UD 15x
(41.67%)
21x
(58.33%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(16.67%)
30x
(83.33%)
10x
(27.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
33x
(91.67%)
20x
(55.56%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 3 (8.33%)
3 0 (0%)