|
Everton FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 41 | 16 (39.02%) | 11 (26.83%) | 14 (34.15%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | West Ham United FC | 2:1 | Everton FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 16:00 | Brentford FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 18:30 | Everton FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 2:0 | Everton FC |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | Everton FC | 2:0 | Burnley FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 2:3 | Everton FC |
| Premier League | 23.2.2026 | 21:00 | Everton FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Statistika | Everton FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.27 | 1.2 | 2.47 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.54 | 1.03 |
| xG | 1.36 | 1.53 | 2.89 |
| Střely | 11.73 | 13.83 | 25.56 |
| Střely na bránu | 3.95 | 4.22 | 8.17 |
| Rohy | 4.27 | 5.24 | 9.51 |
| Žluté karty | 1.83 | 1.66 | 3.49 |
| Červené karty | 0.1 | 0 | 0.1 |
| Fauly | 10.34 | 11.32 | 21.66 |
| Držení míče | 43.95% | 56.05% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 16 (39.02%) |
14 (34.15%) |
16 (39.02%) |
15 (36.59%) |
15 (36.59%) |
15 (36.59%) |
16 (39.02%) |
3 (7.32%) |
15 (36.59%) |
8 (19.51%) |
| Soupeř více | 14 (34.15%) |
13 (31.71%) |
25 (60.98%) |
26 (63.41%) |
21 (51.22%) |
22 (53.66%) |
14 (34.15%) |
0 (0%) |
24 (58.54%) |
31 (75.61%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 10x (24.39%) |
15x (36.59%) |
11x (26.83%) |
5x (12.2%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 14x (34.15%) |
11x (26.83%) |
12x (29.27%) |
2x (4.88%) |
2x (4.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (4.88%) |
7x (17.07%) |
16x (39.02%) |
9x (21.95%) |
2x (4.88%) |
3x (7.32%) |
2x (4.88%) |
| Everton FC dá gól | 31x (75.61%) |
| Soupeř dá gól | 27x (65.85%) |
| Oba týmy dají gól | 19x (46.34%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (14.63%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (19.51%) |
| 2 | 6 (14.63%) |
| 3 | 2 (4.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (17.07%) |
| 2 | 5 (12.2%) |
| 3 | 2 (4.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 10 (24.39%) |
| Výhra - remíza | 3 (7.32%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.44%) |
| Remíza - výhra | 4 (9.76%) |
| Remíza - remíza | 5 (12.2%) |
| Remíza - prohra | 5 (12.2%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.88%) |
| Prohra - remíza | 3 (7.32%) |
| Prohra - prohra | 8 (19.51%) |
| Počet zápasů | 19 (46.34%) |
| z toho výher | 14 (73.68%) |
| z toho remíz | 4 (21.05%) |
| z toho proher | 1 (5.26%) |
| Počet zápasů | 20 (48.78%) |
| z toho výher | 2 (10%) |
| z toho remíz | 5 (25%) |
| z toho proher | 13 (65%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton FC | 5x (12.2%) |
36x (87.8%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (17.07%) |
34x (82.93%) |
8x (19.51%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
41x (100%) |
40x (97.56%) |
16x (39.02%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (4.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (12.2%) |
| 2 | 1 (2.44%) |
| 3 | 0 (0%) |