FC Arouca - znak

FC Arouca

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 11 (33.33%) 6 (18.18%) 16 (48.48%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:3 FC Arouca
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 FC Arouca 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 19.4.2026 16:30 FC Arouca 1:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SC Braga 1:0 FC Arouca
Primeira Liga 6.4.2026 19:45 FC Arouca 3:2 GD Estoril Praia
Primeira Liga 21.3.2026 16:30 Moreirense FC 0:1 FC Arouca
Primeira Liga 14.3.2026 21:30 FC Arouca 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 6.3.2026 21:15 FC Famalicão 1:0 FC Arouca
Primeira Liga 27.2.2026 19:45 FC Porto 3:1 FC Arouca

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Arouca Soupeři Celkem
Branky 1.33 1.91 3.24
Branky v 1. poločase 0.52 0.97 1.49
xG 1.15 1.53 2.68
Střely 10.52 13.21 23.73
Střely na bránu 3.55 4.61 8.16
Rohy 3.67 5.18 8.85
Žluté karty 2.67 2.18 4.85
Červené karty 0.33 0.27 0.6
Fauly 13.7 12 25.7
Držení míče 50.12% 49.88% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(33.33%)
6
(18.18%)
8
(24.24%)
8
(24.24%)
10
(30.3%)
12
(36.36%)
16
(48.48%)
5
(15.15%)
21
(63.64%)
15
(45.45%)
Soupeř více 16
(48.48%)
13
(39.39%)
24
(72.73%)
24
(72.73%)
15
(45.45%)
18
(54.55%)
11
(33.33%)
4
(12.12%)
9
(27.27%)
17
(51.52%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Arouca 9x
(27.27%)
12x
(36.36%)
4x
(12.12%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(21.21%)
7x
(21.21%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
3x
(9.09%)
FC Arouca dá gól 24x (72.73%)
Soupeř dá gól 26x (78.79%)
Oba týmy dají gól 18x (54.55%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (21.21%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 2 (6.06%)
3 2 (6.06%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 5 (15.15%)
3 0 (0%)
4+ 4 (12.12%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (9.09%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 7 (21.21%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 3 (9.09%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 12 (36.36%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (48.48%)
z toho výher 8 (50%)
z toho remíz 4 (25%)
z toho proher 4 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (48.48%)
z toho výher 3 (18.75%)
z toho remíz 1 (6.25%)
z toho proher 12 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:1 1
3:0 2
3:1 2
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:4 2
0:5 1
0:6 1
1:2 3
1:3 3
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Arouca 9x
(27.27%)
24x
(72.73%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 1 (3.03%)
3 1 (3.03%)

Primeira Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Porto 33 27 4 2 65:18 85 0:4 3:1
2 Sporting CP 33 24 7 2 86:24 79 1:2 6:0
3 SL Benfica 33 22 11 0 71:24 77 1:2 5:0
4 SC Braga 33 16 10 7 62:34 58 0:4 1:0
5 FC Famalicão 33 14 11 8 41:29 53 1:1 1:0
6 Gil Vicente FC 33 13 11 9 47:35 50 2:2 1:3
7 Vitória SC 33 12 6 15 39:49 42 3:2 1:1
8 Moreirense FC 33 12 6 15 37:49 42 0:2 0:1
9 GD Estoril Praia 33 10 9 14 53:54 39 3:2 4:3
10 Alverca 33 10 9 14 35:51 39 1:0 2:1
11 FC Arouca 33 11 6 16 44:63 39 - -
12 CD Santa Clara 33 9 9 15 32:40 36 2:2 0:0
13 Rio Ave FC 33 8 11 14 34:56 35 3:3 0:3
14 CD Nacional 33 8 7 18 35:45 31 3:0 1:2
15 Estrela Amadora 33 6 11 16 36:54 29 1:0 3:1
16 Casa Pia AC 33 6 11 16 30:56 29 0:2 3:2
17 CD Tondela 33 6 10 17 26:52 28 - 3:1
18 AVS Futebol SAD 33 3 11 19 27:67 20 3:1 0:1