|
FC Arouca |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 14 (41.18%) | 4 (11.76%) | 16 (47.06%) |
| Primeira Liga | 29.8.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:1 | CS Marítimo |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 16.8.2026 | 19:00 | FC Arouca | 4:0 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 8.8.2026 | 19:00 | Vitória SC | 0:1 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | FC Arouca | 3:1 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Gil Vicente FC | 1:3 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 24.4.2026 | 21:15 | Alverca | 2:1 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 16:30 | FC Arouca | 1:0 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:0 | FC Arouca |
| Statistika | FC Arouca | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.38 | 1.65 | 3.03 |
| Branky v 1. poločase | 0.56 | 0.85 | 1.41 |
| xG | 1.17 | 1.53 | 2.7 |
| Střely | 10.71 | 13.24 | 23.95 |
| Střely na bránu | 3.62 | 4.41 | 8.03 |
| Rohy | 3.71 | 5.44 | 9.15 |
| Žluté karty | 2.68 | 2.12 | 4.8 |
| Červené karty | 0.32 | 0.26 | 0.58 |
| Fauly | 13.15 | 11.62 | 24.77 |
| Držení míče | 50.06% | 49.94% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 14 (41.18%) |
6 (17.65%) |
11 (32.35%) |
11 (32.35%) |
12 (35.29%) |
12 (35.29%) |
17 (50%) |
5 (14.71%) |
21 (61.76%) |
16 (47.06%) |
| Soupeř více | 16 (47.06%) |
12 (35.29%) |
22 (64.71%) |
22 (64.71%) |
15 (44.12%) |
20 (58.82%) |
12 (35.29%) |
4 (11.76%) |
10 (29.41%) |
17 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca | 9x (26.47%) |
12x (35.29%) |
5x (14.71%) |
7x (20.59%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (26.47%) |
7x (20.59%) |
10x (29.41%) |
4x (11.76%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.94%) |
7x (20.59%) |
4x (11.76%) |
7x (20.59%) |
10x (29.41%) |
4x (11.76%) |
1x (2.94%) |
| FC Arouca dá gól | 25x (73.53%) |
| Soupeř dá gól | 25x (73.53%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (17.65%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (26.47%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 2 (5.88%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 6 (17.65%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.76%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.94%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.94%) |
| Remíza - výhra | 9 (26.47%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.82%) |
| Remíza - prohra | 4 (11.76%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.94%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 11 (32.35%) |
| Počet zápasů | 17 (50%) |
| z toho výher | 10 (58.82%) |
| z toho remíz | 3 (17.65%) |
| z toho proher | 4 (23.53%) |
| Počet zápasů | 16 (47.06%) |
| z toho výher | 4 (25%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 12 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 0:4 | 2 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca | 9x (26.47%) |
25x (73.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20.59%) |
27x (79.41%) |
8x (23.53%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
33x (97.06%) |
8x (23.53%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (17.65%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 1 (2.94%) |